انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام خدمت دوستان عزیز من یک کدی رو داخل فایلی pyx نوشتم و تلاش کردم اون رو به کمک فایل ستاپ پایتونی بخونم و رمز گذاری کنم با قولی ولی متاسفانه با ارور بر خودرم من یک بار این کد رو ...
0
1 ماه 0 پاسخ ها 51 دیده شده

سوال
سلام دوستان عزیز. از متخصصین php کار گرایش laravel این سوال رو میپرسم که برای توسعه دادن فریم ورک لاراول چطوری متد یا تکه کد به هسته فریمورک اضافه کنم؟ یعنی نمیخام هربار داخل کنترلر یا ویو متد تعریف کنم ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 340 دیده شده

سوال
بنده در قسمت پشتیبانی نرم افزارم برای اندروید می خواهم لینک تلگرامم و تماس رو تغییر بدم اما اصلا اجرا نمیشه اگر کسی متونه کمک کنه من خام اپ رو بفرستم انجام بده برام. ممنونم ۰۹۱۳۶۸۷۷۵۶۲ واتس اپ در قسمت ورود ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 269 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
سلام دوستان من می خواستم برنامه نویسی c++ در ویژوال استودیو ۲۰۱۹ رو شروع به یادگیری کنم که در ادامه open cv 2 v رو هم تو این محیط یاد بگیرم دنبال سورس مناسب برای یادگیری هستم لطفا راهنمایی بفرمایید
0
3 سال 0 پاسخ ها 419 دیده شده

سوال
سلام من میخوام توی یک کمبوباکس از یک کوئری که دوتا ستون یکی نام و یکی کد برام برمیگردونه رو همزمان در یک کمبوباکس نشون بدم مثل عکس زیر اما وقتی کاربر یکی از آیتمن های این لیست کمبوباکس رو انتخاب کرد ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 405 دیده شده

نظرسنجی
سلام خدمت دوستان در نام گذاری پوشه ها چطور از بک اسلش استفاده میشه البته توی اینترنت سرچ کردم و روشی که توضیح داده شده بود عمل نکرد .که از طریق قسمت Run و بعد charmap وارد بشی و غیره... به پیوست تصویر ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 190 دیده شده