انجمن برنامه نویسی درسمن

Sorry it's a private question.

سوال
سلام من میخواهم دو عدد textbox داشته باشم داخل txt1 یک id دریافت کنه و به محض اینکه خارج از کادر txt کلیک شد از داخل پایگاه داده username شخصی که id اون رو وارد کردم داخل txt2 نمایش بده ممنون!
0
3 سال 0 پاسخ ها 232 دیده شده

سوال
من برای تبدیل روزها به ثانیه به یک برنامه نیاز دارم کد داده شده مقدار روزها را به عنوان ورودی می گیرد. کد راچگونه کامل کنم تا آن را به ثانیه تبدیل کنم و نتیجه را خارج کنم   ورودی نمونه: ۱۲   خروجی نمونه: ۱۰۳۶۸۰۰
حل شده 0
3 سال 2 پاسخ ها 254 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که نام و نام خانوادگی و حقوق ۱۰ نفر را از ورودی دریافت نماید و نام و نام خانوادگی فردی که بیشترین حقوق را دارد در خروجی نمایش دهد. باتشکر🙏🙏🙏
در حال بررسی 0
3 سال 5 پاسخ ها 330 دیده شده

سوال
با زبان پایتون برنامه ای بنویسید که در ابتدا تعداد درس های یک دانشجو و تعداد واحد هر درس و نمره هر درس را دریافت نماید و معدل دانشجو را محاسبه کند.
در حال بررسی 0
3 سال 5 پاسخ ها 303 دیده شده

سوال
شرکت کارگزار بورس به زبان جاوا در این پروژه قصد داریم یک شرکت کارگزاری بورس را به زبان جاوا شبیه سازی کنیم. شرکت کارگزاری نوعی مؤسسه مالی در بازارهای بورس است، که در زمینه خرید و فروش انواع اوراق بهادار فعالیت میکند. ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 263 دیده شده

سوال
چگونه برنامه ای در زبان c بنویسیم که یک عدد از ورودی بگیرد و تعداد اعداد کوچکتر از عدد ورودی که فقط شامل ارقام ۰ و ۱ هستند را در خروجی چاپ کند. مثلا اگر عدد ۱۸۲ را وارد کردیم ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 717 دیده شده