انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
http://www.luizmonteiro.com/Learning_VOR_Sim_2.aspx البته این نسخه تحت وب هستش من میخام تو pc اجراش کنم بدون browser یه دونه هم اینو پیدا کردم که تحت ویندوز بود و با فرمت SWF  البته من به این پیچیدگی نمیخام ولی کلیت کار این تیپی هست، ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 225 دیده شده

سوال
سلام دوستان..خدا قوت.. مهندسین عزیز بنده نمایش رنگ های موجود  محصول رو پیاده سازی کردم و مشکلی نیست... از Select استفاده کردم ..میخوام که گزینه انتخابی کاربر(Value) رو بفرستم به کنترلر که تو ویو مدلم Add کنم... ممنون میشم راهنمایی بفرمائید @if (ViewBag.ProductColors != ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 225 دیده شده

سوال
سلام من وقتی نام متغییری (که با ورودی مقداردهی شده) رو به عنوان طول آرایه قرار میدم، برنامه از متغییر داخل دو براکت آرایه خطا می‌گیره. مشکل اینجاست که  « مقدار طول آرایه باید ثابت باشد » . حالا مشکل اینجاست که  « ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 225 دیده شده

سوال
با سلام، من یک اپ ساختم که چند مورد گزارش شده برنامه موقع شروع اجرا میزنه برنامه متوقف شد. مثلا روی گوشیj7 2017. با وجود اینکه برنامه هم از نسخه ها اندروید چند مورد گزارش شده پشتیبانی می کنه. مشکل ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 224 دیده شده

سوال
سلام بنده میخوام با استفاده از تگ img به صورت زیر عکسی در سایت بزارم اما وقتی مسیر عکس را مینویسم یا حتی کپی میکنم زیر آدرس عکس خطی کشیده می‌شود و عکس در سایت نیز نمایش داده نمی‌شود ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 224 دیده شده

سوال
سلام من وقتی در تگ picure تگ source رو وارد میکنم و صفت media رو بهش میدم هر کاری میکنم کدم اجرا نمیشه و هرچی صفحه رو کوچیک بزرگ میکنم همون تصویر پیشفرضی که در تگ lmg گذاشتم نمایش داده ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 224 دیده شده