انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام دوستان داخل انجمن کسی هست که دانش هوش مصنوعی داشته باشه؟ در حد حل یک تکلیف و مسئله دانشجویی مهارت کافیست. هزینه ای هم بابت تشکر و دستمزد پرداخت میشه مسئله ها ۲ تاست که در تصاویری که پیوست کرده ام مشخص ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 262 دیده شده

سوال
با سلام وقت بخیر میخواستم بدونم پلاگین های فتوشاپ رو باید از کجا دانلود کنم و چجوری نصب کنم دوستان سایت یا رفرنس برای معرفی دارند خیلی ممنونم
0
3 سال 0 پاسخ ها 293 دیده شده

سوال
سلام خدمت تمامی دوستان من وقتی می خوام تو VSCODE کد بزنم با پایتون تو ترمینال این ارور رو میاره تو گوگلم رفت سرچ زیادم زدم اما نتیجه نداد کسی اگر میدونه کمک کنه خیلی  ممنون The terminal process "C:WindowsSystem32WindowsPowerShellv1.0powershell.exe" terminated with ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 402 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که تعداد ساعت کار کارمند ودستمزد ساعتی اورا در یافت کرده وحقوق او را محاسبه کند. ازحقوق او ۱۰ درصد مالیات کسرکند وهردو حقوق را با پیام مناسبی به خروجی ببرد. با ذکر توضیح
در حال بررسی 1
3 سال 2 پاسخ ها 907 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که داده هایی را ازورودی خوانده،دردوآرایه x و y قراردهد.سپس حاصل ضرب اعضای متناظر x و y را درآرایه x قراردهد.هریک از آرایه ها رادریک ستون ازصفحه نمایش چاپ کند.سه ستون ودرهرستون ،یک آرایه باذکر توضیح
0
3 سال 0 پاسخ ها 154 دیده شده