انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام دوستان برای افزایش سرعت سایت از کلودفلر استفاده کردم اما هر وقت بخوای وارد سایت بشی یه صفحه با این متن نشون داده میشه Checking your browser before accessing . This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly. Please ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 211 دیده شده

سوال
سلام کار قسمتی از برنامه‌ای که نوشتم (و مطمئنم درست نوشتم!) این هست که مثلاً ۵ رو از عدد ۶۳۵ در بیاره: [crayon-6649f6df7b947044335631/] حالا ۵ مقدار digit است! حالا مشکل کجاست؟ حالا برای این عدد درست در اومد، اما واسه عددی مثل ۲۱ خروجی ۰ ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 194 دیده شده

سوال
سلام من به تازگی در حال یادگیری برنامه پایتون هستم در امتحان اولم باید یک پسورد از فرد بگیرم که شامل حرف و عدد باشه پاسخ اگر هردو بود درست و اگر فقط حرف یا فقط عدد بود درخواست مجدد ...
در حال بررسی 0
3 سال 6 پاسخ ها 391 دیده شده

سوال
سلام دوستان خسته نباشید من تغییر url تو هاستم درست کار میکنه ولی تو لوکال با زمپ کار نمیکنه ماژول rewrite فعال هست و گزینه allowoverride none رو  به allowoverride all تغییر دادم بازم کار نکرد لطفا یه راهنمایی کنید با تشکر
0
3 سال 0 پاسخ ها 211 دیده شده

سوال
باسلام خدمت دوستان عزیز. بنده دارای وبسایتی هستم. تا چند ماه پیش رتبه من در بسیاری از کلمات کلیدی اصلی بسیار خوب و رنک ۱تا۴ صفحه اول بود. از حدود۴ماه قبل ناگهان رتبه سایت شروع به افت وحشتناکی کرد. وقتی در ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 323 دیده شده

سوال
سلام برنامه ای بنویسید که دو عدد را از ورودی دریافت کند و اعداد فرد بین دو عدد دریافتی را در خروجی نمایش دهد. (عدد اول بزرگتر از عدد دوم میباشد) ممنون میشم جواب بزارید.
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 386 دیده شده

سوال
من وارد تابع متصل به پایگاه داده میشم ولی برای سه تابع ارور میده mysqli_connect new mysql new pdo $mserver="localhost"; $mdb='mpccc'; $passw='14222396991400'; $link = new mysqli_connect('localhost', 'mpccc', '14222396991400'); if (!$link) { die('Could not connect: ' . mysql_error()); } echo 'Connected successfully'; mysql_close($link); اینم کدش به نظرتون مشکل داره لطفا کمکم کنید اگر راه ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 747 دیده شده