انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام  تکسچرینگ در three.js چگونه انجام میشه و چرا امکانات تکسچرینگ بصورت mapیجورایی واقعی در نمیاد؟ اگر دوستان کدی در مورد تکسچرینگ و متریال در three.js دارن لطفا برام ارسال کنن . یه چیزی تومایه های وب سایتomran-gostar.com  
0
3 سال 0 پاسخ ها 278 دیده شده

سوال
سلام خدمت تمام اساتید خسته نباشید یه سوال داشتم من یه نرم افزار به زبان سی شارپ طراحی کردم میخوام محدودش کنم که فقط رو دو  سیستم نصب بشه و تمام اطلاعاتی که در سیستم یک ثبت میشه در سیستم ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 278 دیده شده

سوال
سلام من برای کپی یک تگ a در کلیپ برد از کد زیر استفاده می کنم htmlLink = "<a href='#'>link</a>"; var copyDiv = document.createElement('div'); copyDiv.contentEditable = true; document.body.appendChild(copyDiv); copyDiv.innerHTML = htmlLink; copyDiv.unselectable = "off"; copyDiv.focus(); document.execCommand('SelectAll'); document.execCommand("Copy", false, null); document.body.removeChild(copyDiv); اما بعد اینکه در ویرییشگر متن مثل TinyMCE اونو paste میکنم ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 277 دیده شده

سوال
سلام به دوستان برنامه نویس برنامه ای بنویسید که دو رشته و دو عدد m و n را از ورودی دریافت نموده و سپس m کاراکتر اولیه از معکوس رشته دوم را در موقعیت nام از رشته اول درج نماید. مثال: رشته اول ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 276 دیده شده

سوال
با سلام من یک فایل سرور دارم که تعدادی پوشه در آن به اشتراک گذاشته ا و میخواهم کاربران که معمولا هر روز تغییر میکنند جهت دسترسی به این فایلها هر کدام از طریق نام کاربری و کلمه عبور خود دسترسی ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 276 دیده شده

سوال
سلام بچه ها، این برنامه خیلی باحاله، کی میتونه حلش کنه؟؟ برنامه ای بنویسید که با دریافت عددی به عنوان شماره سال، اولین روز آن سال راتعیین کند سپس ورودی دیگری که نمایانگر تعداد روزهای سپری شده همان سال است را ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 276 دیده شده

سوال
سلام دوستان من تازه شروع به برنامه نویسی ویژوال استودیو ۲۰۱۰ کردم. مشکلی که دارم اینه که چطور می تونم با دوبار کلیک کردن در دیتاگرید در یک فرم، یک فرم دیگر با رکورد خاص باز بشه و ویرایش اطلاعات انجام داد. مثلا ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 276 دیده شده