سوال
سلام دوستان.من تازه کارم توی برنامه نویسی پایتون: یک کلاس والد هست میخوام فقط یک قسمت از کلاس رو بعنوان وارث استفاده کنم نه همشو   class Market: def__init__(self,brand,model,memory,imei1,imei2,purchase_price,date: class Customer(Market): def__init__(self,brand,model,memory,imei1,imei2,Exposed_price,Customer_Name,Customer_phone,date_purches): super().__init__(brand,model,memory,imei1,imei2 ) این خط بالا فق همین  چهار مورد را بعنوان واث نیاز دارم ولی پایتون ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 82 دیده شده

سوال
سلام خدمت همه دوستان البته این سوالم یه جوایی همگانیه میخواستم بدونم شما چطور محدویت های اینترنت رو دور میزنید؟ من میخام داکر نصب کنم ولی به راه حل های رایگان موجود اعتماد ندارم از طرفی نیاز شدید دارم که داکر رو ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 217 دیده شده

سوال
سلام, من یک برنامه نویس خیلی آماتور هستم. میخواستم بدونم آیا کد های من درست هست؟ و اینکه چرا اجرا نمیشه؟ با تشکر از شما import tkinter as tk class Profit: def __init__(self, master): self.master = master master.title("سود") # create the pro field self.pro_label = tk.Label(master, text= ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 142 دیده شده

سوال
سلام من هر کاری میکن این مثلث Run در برنامه Visual Studio نمیاد میخوام اون مثلث بیاد تا بتونم برنامه خودم را خروجیش رو ببینم چکارکنم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟
در حال بررسی 0
9 ماه 1 پاسخ 120 دیده شده

سوال
سلام من در پروژه ام از نسخه FontAwesome Pro استفاده کرده ام (البته نخریده ام) سوالم اینه که وقتی سایت را آپلود کنم چه اتفاقی برای سایت رخ میدهد (شکایت میکند میبنند سایت را و...) ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 370 دیده شده

سوال
با سلام و خسته نباشید دوستان یک سوال مهم دارم و لطفا راهنماییم کنید من قصد دارم کالی یاد بگیرم و می خواهم مستقل باشم ایا می شود خود کالی لینوکس را با زبان سی شارپ یا پایتون توسعه داد و برنامه ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 361 دیده شده