سوال
سلام دوستان من یک برنامه نوشتم که با رتروفیت به وب سرویسم وصل میشه .اپ رو وقتی روی گوشی هایی که اندروید ۸ یا ۹ دارند تست میکنم هیچکدوم از api call  های من انجام نمیشن! ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا کلافه ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 412 دیده شده

سوال
سلام، وبسایت اینترنت بانک و باشگاه مشریان یک بانک در نظر بگیرید که هر دو در سرور جداگانه هستند من در مورد ساز و کار دیتابیس اون سوال دارم. وقتی اطلاعات مشتری در دیتابیس اصلی هست برای عضویت در باشگاه ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 734 دیده شده

سوال
بعد از ساختن کلاس پشت هر ردیف از ردیف های کلاس قرمز میشه و این خطا روشون هست The type java.lang.Object cannot be resolved. It is indirectly referenced from required .class files
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 563 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر مخواستم از برنامه نویسان درسمن خواهش کنم کد برنامه زیر رو برام بنویسن برنامه ای که یک مبلغ از ورودی دریافت کنه و تمام حالت های ممکن خرد کردن آن اسکناس را به کمک اسکناس های ۱۰۰۰ ...
حل شده 0
4 سال 1 پاسخ 445 دیده شده

سوال
سلام ... برنامه ای بنویسید که از ورودی دوتا رشته بگیرد و رشته دوم را در رشه اول با ' * ' عوض کند. (بدون استفاده از متد های رشته!) مثال ورودی اول: [crayon-662c3a4344b01075064407/] ورودی دوم: [crayon-662c3a4344b09253400133/] خروجی: [crayon-662c3a4344b0d850184274/]  
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 385 دیده شده

سوال
سلام دوستان، من میخوام ظاهر یه سایت خبری رو طراحی کنم، اما تو این زمینه هیچ تجربه ایی ندارم، چجوری میتونم یه ظاهر خیلی خوب و شیک بزنم؟ ممنونم از انجمن برنامه نویسی درسمن و دوستانی که راهنمایی می کنند.
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 305 دیده شده

سوال
یک کلاس با نام کتاب تعریف کنیم.این کلاس به عنوان ارگومان ورودی نام کتاب و نام نویسنده و تعداد کتاب فروخته شده و قیمت اصلی هر کتاب و قیمت فروش ان را دریافت کند.این کلاس حاوی متدی برای محاسبه سود ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 340 دیده شده