سوال
سلام دوستان عزیز خسته نباشید میخواستم بدونم چطوری میشه توی اندروید استدیو از ویژگی های جدید جاوا ۸ استفاده کرد؟ نحوه فعال سازیش رو میخواستم بدونم.!!!
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 276 دیده شده

سوال
سلام.من میخوام پردازش تصویر در پایتون رو اغاز کنم برای این کار opencv رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم در برنامه نویسیم از اون استفاده بکنم و زمانی که اون رو import میکنم با خطای dll load failed ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 182 دیده شده

سوال
سلام من یه کدی میخوام که بتونم قبل از نمایش کامل پست توی سایت عکس مربوط به اون تصویر رو بزارم (یعنی قبل از زدن دکمه ادامه مطلب )
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 242 دیده شده

سوال
دوستان برنامه نویس من میتونم از گوشیم برای برنامه نویسی استفاده کنم. میخوام بدونم برای من که همه تایمم بیرونم و نمیتونم سیستم  روشن کنم میشه همه امکانات برنامه نویسی رو روی گوشیم داشته باشم؟ با تشکر از بچه ها انجمن درسمن
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 158 دیده شده

سوال
چگونه برنامه ای در زبان c بنویسیم که یک عدد از ورودی بگیرد و تعداد اعداد کوچکتر از عدد ورودی که فقط شامل ارقام ۰ و ۱ هستند را در خروجی چاپ کند. مثلا اگر عدد ۱۸۲ را وارد کردیم ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 164 دیده شده

سوال
برنامهای‌که‌شعاع‌کره ای‌را‌دریافت‌کرده‌مساحت‌و‌حجم‌کره‌را‌محاسبه‌می نماید‌ نشان میدهد‌(در‌این‌ برنامه‌از‌کلاسی‌به‌نام‌‌Sphereاستفاده‌میکند‌که‌فیلد‌شعاع‌(‌)rآن‌فقط‌خواندنی‌میباشد).‌
حل شده 0
1 سال 1 پاسخ 111 دیده شده

سوال
با سلام من یک Column در sql رو دیلیت کردم اما توی پروژه mvc ارور میده میگه مپ نشده و حتی توی مدلم نشون میده اون رو انگار پاک نشده باید چیکارش بکنم؟ ممنون میشم پاسخ بدید!
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 94 دیده شده

سوال
با سلام و خسته نباشید من توی پروژم هر کاربر یه سری ایده داره که هر ایده یه سری درخواست داره این درخواست ها باید به کاربر صاحب ایده نشون داده بشه حالا این بخش بجای اینکه هر کاربر فقط درخواستهای خودشو ببینه میتونه همه ...
در حال بررسی 0
10 ماه 1 پاسخ 119 دیده شده

سوال
عرض ادب دوستان برای یک سایت معمولی شرکتی چه نوع هاستی رو پیشنهاد می کنین؟ خودتون بهتر می دونین امنیت سایت ها چقدر مهمه و اینکه شرکت هاستینگ به طور مرتب بک آپ گیری کنه به نظرم مناسبه، مثلا یکی همکارا ...
در حال بررسی 0
5 ماه 1 پاسخ 50 دیده شده