سوال
توی منو و زیر منو ها یا  هر لینکی که دارم یه کادر میندازه لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم بردارمش؟ https://coloredtears.com/
حل شده 0
1 سال 1 پاسخ 124 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که کاربر ۱۰ فرصت برای حدس عدد۵۸۹ داشته باشد و اگر فرصت های او تمام شد بنویسد تو باختی (خودم برنامه نوشتم فقط مشکلم قسمت اخر کار که اگر کاربر توی فرصت دهم عدد ۵۸۹ وارد کنه، هم ...
در حال بررسی 0
10 ماه 1 پاسخ 112 دیده شده

سوال
سلام.بنده آقایی ۲۶ ساله و‌پرستار هستم با درآمد ماهی ده تومن ولی متاسفانه به دلیل انتخاب رشته اشتباه هیچ علاقه ای به شغل فعلیم ندارم حتی از نظر روحی و روانی مجبور به مصرف دارو شدم و به شدت علاقه ...
در حال بررسی 0
3 ماه 1 پاسخ 47 دیده شده

سوال
با سلام برنامه ای بنویسید که شبیه سازی بازی سنگ کاغذ قیچی به زبان جاوا باشد. این بازی به این صورته که ۳ بار تکرار میشه و در صورت برنده شدن یک بار دیگر به تعداد تکرار بازی اضافه میشود .و ...
حل شده 2
3 سال 1 پاسخ 779 دیده شده

سوال
برنامه ‌ ای‌که‌عددی‌را‌خوانده،‌مشخص‌میکند‌آیا‌عدد‌متقارن‌است‌یا‌خیر‌. ‌ نمونه های‌ از‌اعداد‌متقارن‌ ‌ عبارتاند‌از‌:‌۱۶۳۶۱و‌ ۴۶۳۶۴توضیح: (چنانچه‌عددی‌برابر‌با‌مغلوب ‌ باشد‌،متقارن‌است‌.پس‌،ابتدا‌مغلوب عدد‌را‌محاسبه‌کرده‌،با‌خودش‌مقایسه‌میکنیم)
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 359 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید ی سوال: من توی پروژه asp.net core برای یک اکشن متد میخوام یک mvc view اضافه کنم ولی همونطور که میبینید توی لیست آیتم mvc view وجود نداره چطوری میتونم اونو به لیستم اضافه کنم   ممنون میشم راهنمایی کنید یکی ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 161 دیده شده