سوال
سلام . من میخوام هنگام ارسال فرم ثبت نام در MVC5 به ازای هر درخواست ارسالی تاریخ و ساعت شمسی به صورت اتوماتیک در سمت سرور درج شود یعنی کاربر تاریخ و ساعت رو وارد نکند اما هنگام ارسال تاریخ ...
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 955 دیده شده

سوال
سلام کسی از بچه های برنامه نویسی انجمن درسمن میتونه بهم کمکم کنه که برنامه ای بنویسم که عددی از ورودی دریافت کرده و بررسی کند که عدد اول هستش یا نه.
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 247 دیده شده

سوال
سلام دوستان ی مشکل داخل یکی از سایتهای ما هست اینکه داخل صفحه اصلی منو توی لپ تاپ وقتی ریسپانسیو می کنم درست نمایش داده میشه و درست هم کار می کنه.. ولی توی گوشی نه درست نمایش میده نه درست کار میکنه.. سی ...
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 321 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که معدل ۵ نمره درسی یک دانشجو را محاسبه کند هر درس دارای واحد خاص خودش می باشد و تعداد واحد و تعداد درس از کاربرباید پرسیده شود وسپس معدل بر اساس تعداد درس و واحد های ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 934 دیده شده

سوال
سلام دوستان چندباری هست از جاهای مختلف دیدم که میگفتن بوت استرپ باعث سنگینی سایت میشه، این حرف درسته ؟ واقعا باعث سنگین شدن سایت حین لود و همچنین کارکرد سایت میشه ؟
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 560 دیده شده

سوال
سلام.یه توضیح دقیق میخواستم درباره ماهیت تابع main چرا فقط یکبار میتواند تعریف شود؟ چه فرقی با توابع دیگر دارد؟ آیا وجود تابع main ضروری است؟ چرا ورودی آن String [] args است؟ همه چیز درباره تابع main رو میخواستم بدونم باتشکر
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 400 دیده شده

سوال
سلام. دوستان من یک فایل دارم با nodepad که باز کنم محتواش به این صورت هست. میتونید راهنمایی کنید که چطور میشه متنش رو رمزگشایی کرد. ¾ےڈ۰( N%üً‰‌â؛¦“€w{طêƒ،Q¸G~ئہ„۰مüeâگ·وےB‏|Œ۳;”ے۳é·à‎¢ہً=ûأٹOھQû‎”¨tV‎ب÷’۱ذ÷a>{‍  
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 231 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که بوسیله تابع هر رشته ای (بطور مثال نام و نام خانوادگی خودتان) را بعنوان پارامتر ورودی دریافت کرد کد های اسکی (ascii) معادل هر کارکتر را با داشتن یک جدا کننده (خط زیرین _ ) بهم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 170 دیده شده