سوال
ببخشید من تو برنامه C++ ام یه مشکل دارم.. تو visual studio می نویسم .. ولی بهم ارور میده و از for ام مشکل میگیره میگه که : uninitialized local variable 'num1' used. اینم کدم: #include <iostream> using namespace std; //the radical function void radical(); //int result int main() { cout ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 387 دیده شده

سوال
سلام.بنده آقایی ۲۶ ساله و‌پرستار هستم با درآمد ماهی ده تومن ولی متاسفانه به دلیل انتخاب رشته اشتباه هیچ علاقه ای به شغل فعلیم ندارم حتی از نظر روحی و روانی مجبور به مصرف دارو شدم و به شدت علاقه ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 220 دیده شده

سوال
تابعی بنویسید که دو مقدار دریافت میکند، اولی لیستی از اعداد و دومی یک عدد هدف، سپس بررسی کند که آیا میتوان عدد هدف را با جمع کردن دو عدد از لیست داده شده، بدست آورد یا خیر. خروجی باید ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 674 دیده شده

سوال
۱٫ ابتدا یک دیکشنری با نام دانشجوها و نمراتشون ایجاد کنید. ۲٫ با استفاده از دستورات حلقه، بهترین دانشجو و میانگین نمرات را محاسبه کنید. ۳٫ یک لیست خالی بسازید و نمرات بالای میانگین را به آن اضافه کنید. ۴٫ لیست حاوی نمرات ...
در حال بررسی 0
2 ماه 2 پاسخ ها 113 دیده شده

سوال
سلام فرض کنید می خواهم یکسری اطلاعات از کاربران بگیریم و عملیاتی روی آنها انجام بدهم اما نمی خواهم این اطلاعات در جداول دیتابیس نگهداری شود می خواهم جدولی (کلاسی یا لیستی)در برنامه ایجاد کنم و کل پروژه(کنترلهامختلف)از داده های ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 421 دیده شده

سوال
سلام دوستان میشه در بانک  backup اتومات ایجاد کرد که خودش سر زمان تعیین شده عمل کند؟  
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 494 دیده شده