سوال
برنامه ای‌که‌قیمت‌کالایی‌را‌در‌سال‌قبل‌و‌جاری‌خوانده،‌نرخ‌تورم‌و‌قیمت‌سال‌بعد‌آن‌را‌ ‌ چاپ‌میکند‌. ‌ نرخ‌تورم‌باید‌بهصورت‌درصد‌(مثلاً‌‌)%۷/۶حساب گردد‌. توضیح‌‌:برای‌محاسبه‌نرخ‌تورم‌ ‌ و‌قیمت‌سال‌بعد‌بهصورت‌زیر‌عمل‌کنید:  نرخ تورم =(قیمت سال جاری-قیمت سال قبل)/قیمت سال فبل قیمت سال جدید =قیمت سال قبل+قیمت سال جاری *نرخ تورم
حل شده 0
11 ماه 1 پاسخ 97 دیده شده

سوال
سلام مدتیه وقتی در ویژوال استودیو کد می نویسم و اجرا میگیرم تغییرات در نتیجه نشان داده نمیشه حتی شده کلی کد رو توضیحات زدم و یا حذف کردم ولی باز هم نتیجه قبل رو میده لطفا راهنمایی کنید ممنون
در حال بررسی 0
9 ماه 1 پاسخ 88 دیده شده

سوال
سلام می خواستم یه برنامه بنویسم که زک متن آرایه ای از نوع char به طول حداکثر ۱۰۰ رو ورودی بگیره *رشته حتما صد کارکتر نداره و ممکنه کمتر هم باشه و اینکه متن برعکس هستش* حالا می خوایم این متن برعکس ...
در حال بررسی 0
3 ماه 1 پاسخ 72 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید خواستم بپرسم چرا داخل سایت های مختلف فرایند نصب اندروید استودیو متفاوت است؟ من خودم موقع نصب بعضی از صفحات رو داشتم بعضی ها رو ندارم؟ فرایند نصب اندروید استودیو که کامل باشه و درست باشه رو از کدوم سایت ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 332 دیده شده

سوال
سلام به همه مهندسین عزیز. قراره یه برنامه بنویسم که یه عدد از کاربر بگیره و به مبنای دو تبدیلش کنه. مثلا ورودی ۱۳ میده و خروجی باید ۱۱۰۱ چاپ شه. اگه میشه کدش رو توی سی پلاس پلاس بهم بدین خیلی ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 219 دیده شده