سوال
سلام من تصمیم گرفتم شروع کنم برنامه نویسی رو و حس میکنم علاقه دارم و بیشتر دوست دارم طراحی سایت کنم بنظرتون از کجا شروع کنم و الان دقیق صفر صفر هستم و شایدم زیر صفر😶از کامپیوتر هم چیزی نمیدونم ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 142 دیده شده

سوال
[crayon-662f82197d254595098311/] با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان؛ توی دوره‌ی دوم الگوریتم (جلسه سوم) آقای عباسی یه مسئله رو مطرح میکنن که در اون یه تعداد عدد گرفته میشه و در خروجی باید اعلام کنیم کدوم عدد بیشترین تکرار رو داشته و ...
حل شده 0
2 سال 2 پاسخ ها 234 دیده شده

سوال
یه برنامه بنویس که توی بخش اصلی ۳ تا عدد از کاربر بگیره و این برنامه ۴ تا تابع داشته باشه: * یکی برای ضرب کردن این ۳تا عدد * یکی برای پیدا کردن بزرگ‌ترین عنصر بین این ۳تا عدد * یکی برای ...
در حال بررسی 1
1 سال 2 پاسخ ها 124 دیده شده

سوال
تابعی بنویسید که به عنوان ورودی دیکشنری زیر را میگیرد و یک لیست از کلید ها و یک لیست از مقادیر دیکشنری به صورت مرتب شده تولید کند. dictionary = {'maryam': 20, 'jimmy': 9, 'naghi': 13, 'bagher': {1, 2, 3, 4, ...
حل شده 0
5 ماه 2 پاسخ ها 63 دیده شده

سوال
سلام روزتون بخیر میخواستم ببینم میشه تو سایت نویسی با استفاده از اج تی ام ال و سی اس اس کاری کرد که وقتی کسی تو سایتمون ثبت نام میکنه پسوردش رو تو یه صفحه انتقال بدیم و پسورد رو ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 388 دیده شده

سوال
سلام دوستان ارجمند، می خواستم در مورد الگوریتم رنک برین برام بگید به طوری که بفهمم کاربرد آن چیه و راحت درکش کنم و اینکه چه تاثیری بر سئو دارد.ممنونم اگه میشه هرچه سریع تر جواب بدید
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 480 دیده شده