سوال
سلام دوستان خواستم بدونم آیا استفاده از کتابخونه در برنامه های اندرویدی کار اشتباهیه؟ چون شنیدم یه عده استفاده از کتابخونه رو اشتباه میدونن.
حل شده 0
5 سال 2 پاسخ ها 621 دیده شده

سوال
سلام به همه مهندسین عزیز. قراره یه برنامه بنویسم که یه عدد از کاربر بگیره و به مبنای دو تبدیلش کنه. مثلا ورودی ۱۳ میده و خروجی باید ۱۱۰۱ چاپ شه. اگه میشه کدش رو توی جاوا بهم بدین خیلی ممنون میشم.
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 301 دیده شده

سوال
۱_الگوریتمی بنویسید که یک عدد در مبنای b را دریافت و آن را به مبنای ۰۱ ببرد. ۲_الگوریتمی بنویسید که ۵۰ جمله از دنباله زیر موسوم به دنباله فیبوناچی را چاپ کند. ۳_الگوریتی بنویسید که یک عدد طبیعی را از ورودی دریافت ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 368 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که دنباله ای از کلمات جدا شده اسپیس را به عنوان ورودی بپذیرد و کلمات را پس از حذف همه ی کلمات تکراری و مرتب کردن آنها به صورت الفبایی چاپ کند. فرض کنید ورودی زیر به برنامه ...
در حال بررسی 0
6 ماه 2 پاسخ ها 69 دیده شده

سوال
من به محض اینکه حساب کاربری ایجاد کردم عکسی برای پروفایلم قرار داده شد علت این کار چیست؟ من این عکس را برای وبلاگ و ورد پرس سایتم که با این ایمیل ساخته بودم گذاشته بودم و تعجب کردم که چه ...
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 395 دیده شده

سوال
سلام دوستان وقتتون بخیر ... من میخوام صفحه ای رو که طراحی کردم  رو رسپانسیو کنم  و رسپانسیو صفحم رو با firefoxچک میکنم. کسی میدونه تا چه سایزی مهمه که رسپانسیو باشه  رسپانسیو زیر ۳۰۰ هم توی گوشی های اندروید ...
حل شده 0
5 سال 2 پاسخ ها 543 دیده شده