سوال
برنامه ای بنویسید با استفاده از تعریف تابع ، در پارامتر ورودی یک کالکشن ۲۰ عضوی شامل اعداد (که همگی از ۱۲۳ کوچکتر و از ۶۴ بزرگتر هستند) دریافت نماید. در صورتی که مضربی از عدد ۳ بودند همین عدد ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 150 دیده شده

سوال
با سلام احترام ببخشید بنده داشتم سورس کد یه برنامه رو مطالعه می کردم به یه کدی برخورد کردم که برام مفهوم نیس و نمی فهممش لطفا راهنماییم کنید #include <stdio.h> #include <conio.h> int main() { char s1[81], s2[82], temp; int i, j; printf("enter a string <s1>: ...
در حال بررسی 1
1 سال 2 پاسخ ها 139 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر زمانی که از کالکشن ها مثل Arraylist استفاده می کنیم و ایتمی که به لیستمون اضافه می کنیم در همون لحظه اضافه میشه ولی بعد از بستن برنامه و بازکردن دوباره، دیگه  اون آیتم اضافه شده نیست،می خواستم بدونم ...
در حال بررسی 1
1 سال 2 پاسخ ها 113 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که دنباله ای از اعداد جدا شده با کاما را از کنسول بپذیرد و یک لیست و یک تاپلی ایجاد کند که شامل هر عدد باشد. فرض کنید ورودی زیر به برنامه ارائه شده است: ۳۴,۶۷,۵۵,۳۳,۱۲,۹۸ سپس خروجی باید به ...
در حال بررسی 0
6 ماه 2 پاسخ ها 112 دیده شده

سوال
سلام من برای برنامه نویسی از پایتون استفاده می کنم اما مدتی است که می خواهم کتابخانه ای را نصب کنم با خطای نحوی روبرو می شوم در حالی که مثلاً برای نصب pygame چنین مشکلی ندارد و به راحتی ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 520 دیده شده