سوال
سلام دوستان ارجمند، می خواستم در مورد الگوریتم رنک برین برام بگید به طوری که بفهمم کاربرد آن چیه و راحت درکش کنم و اینکه چه تاثیری بر سئو دارد.ممنونم اگه میشه هرچه سریع تر جواب بدید
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 481 دیده شده

سوال
برنامه‌ای بنویسید که در آن یک کلاس فوتبالیست وجود دارد که از کلاس انسان ویژگی‌هایی را به ارث می‌برد. برنامه به این گونه است که در ابتدا ۲۲ شی فوتبالیست نیاز است ایجاد کنید، سپس اسامی بازیکنان زیر را به هر شی ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 595 دیده شده

سوال
سلام ،ممنون میشم این سوال کمکم کنید برنامه ای بنویسید که یک عدد مثبت از ورودی دریافت نموده،و اعداد مثبتی را که بر آن بخش پذیر  است را در خروجی نمایش دهد؟
حل شده 0
2 سال 2 پاسخ ها 779 دیده شده

سوال
یک لامبدا بنویسید تا لیست زیر را بر اساس عنصر یکم هر تاپل مرتب کند. lst = [('English', 88), ('Science', 90), ('Maths', 97), ('Social sciences', 82)] خروجی موردد انتظار: [('Social sciences', 82), ('English', 88), ('Science', 90), ('Maths', 97)]
در حال بررسی 0
5 ماه 2 پاسخ ها 101 دیده شده

سوال
بنده میخواهم در قسمت "بازیابی رمز عبور " کاربران ، رمز عبور رو توسط اس ام اس برای آن ها ارسال بکنم - ممنون میشم راهنمایی کنید  
حل شده 1
5 سال 2 پاسخ ها 1610 دیده شده

سوال
من در فراخوانی private array list  در برنامه ام مشکل دارم getter setter اش رو با generator  تعریف کردم ولی وقتی در متن برنامه می خوام ازش استفاده کنم بهش مقدار بدم به مشکل می خورم ممنون می شم راهنماییم ...
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 813 دیده شده