سوال
سلام ، من برای عنوان پیج به صورت زیر عمل میکنم ولی وقتی اجرا میکنم عنوان تغییر نمیکنه و نامی که برای فایل html گذاشتمو نشون میده . کجای کارم اشتباه ست ؟ <title>my page</title>
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 213 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که در متن زیر، کلماتی که درون پرانتز هستند و کلماتی که قبل و بعد آنها نقطه دارد به خروجی بروند. Lorem ipsum is (typically) a corrupted version of De .finibus. bonorum et malorum, a 1st-century BC (text) ...
حل شده 0
6 ماه 2 پاسخ ها 85 دیده شده

سوال
سلام وستان وقتتون بخیر میخواستم از بچه های انجمن برنامه نویسی سایت و طراحای سایتتون سوال کنم که کسی که html و css رو یادگرفته برای ورود به بازار کار چقدر لازمه که بوت استرپ رو هم یاد بگیره؟؟
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 448 دیده شده

سوال
[video mp4="http://forum.darsman.com/wp-content/uploads/2020/06/WhatsApp-Video-2020-06-23-at-2.03.20-PM-4.mp4"][/video] درود بر کاربران خوب انجمن پرسش و پاسخ درسمن سوال این هفته رو تو ضمیمه به صورت ویدئو براتون گذاشتم، دقت کنید که تو حل این سوال مجاز هستید فقط از Html و Css استفاده کنید، این سوال ۶۰ امتیاز ...
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 718 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که تعداد ساعت کار کارمند ودستمزد ساعتی اورا در یافت کرده وحقوق او را محاسبه کند. ازحقوق او ۱۰ درصد مالیات کسرکند وهردو حقوق را با پیام مناسبی به خروجی ببرد. با ذکر توضیح
در حال بررسی 1
3 سال 2 پاسخ ها 908 دیده شده

سوال
یک قطعه کد در تابع Main بنویسید که دو عدد صحیح (به عنوان عملوندها) و یک کاراکتر از میان کاراکترهای +, -, /,* را به عنوان عملگر از کاربر گرفته و نتیجه‌ی محاسبه‌ی عملگر بر روی عملوندها را محاسبه و ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 304 دیده شده