سوال
برنامه ای بنویسید که تعدادی عدد را از کاربر بگیرد و جمع و میانگین آنها را تا زمانیکه کاربر مقدار no را وارد کند محاسبه کند. (این کد رو نوشتم نمیدونم مشکلش کجاست؟!) sum=0 count=0 while True: num=input ( ) sum+=int (num) count+=1 avg-int (sum/count) if num=="no: break print (sum) print (avg)
حل شده 0
1 سال 3 پاسخ ها 147 دیده شده

سوال
تابعی بنویسید که، تمام اعداد پالیندروم را از ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ پیدا کرده و درون یک تاپل ذخیره کند. نکته: در این سوال، عدد ی پالیندروم است که رقم یکان آن با رقم صدگان آن برابر باشد. تاپل یک دیتا تایپ immutable یا ...
در حال بررسی 0
6 ماه 3 پاسخ ها 142 دیده شده

نظرسنجی
سلام دوستان میخوام در هنگام کلیک روی دکمه html کدphpاجرا شه  
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 825 دیده شده

سوال
سلام دوستان وقتتون به خیر دوستان من یه سوال دارم اگرمیشه یه راهنمایی بفرمایین فایلی را به صورت یک فایل متنی درنظر بگیرید که اعداد در سطراول به صورت پشت سرهم قراردارند. اعداد دورقمی هستن میانگین را محاسبه کنید.
در حال بررسی 0
1 سال 2 پاسخ ها 155 دیده شده

سوال
یه کد صفحه تماس با ما دارم که خام هست که کد contact.php نداره که آدرس ایمیلم رو بدم تا برام ارسال کنه میخوام فقط نام و متن پیام الزامی باشه اگه یکیش رو وارد نکرد و ارسال رو زد دور اون کادر ...
در حال بررسی 0
1 سال 2 پاسخ ها 188 دیده شده

سوال
با سلام. ببخشید یک برنامه نوشتم با اندروید استودیو ، کلید عمومی هم تعریف کردم ، پرمیشن یا دسترسی خاصی هم نگرفتم از کاربر ، ولی هنگام نصب روی هر گوشی موبایلی ، یا وقتی پاکش میکنم میخام از توی ...
در حال بررسی 0
9 ماه 2 پاسخ ها 150 دیده شده