سوال
کسی میتونه کد این سوال رو برام بنویسه؟ کلی درگیرشم واقعا نمیفهممش که چجوری باید کاراکتر دریافت کنم و این عملیات رو روش انجام بدم: برنامه ای نام و شماره تلفن n شخص را بگیرد و نام اشخاصی که نیلوفر است ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 812 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید چگونه با یک دستور شرطی مشخص کنیم متغییری مقداردهی شده یا نه؟ یعنی مثلاً در اینجا n مقداردهی نشده اما m شده: [crayon-663846a9baf40242073430/] لطفاً حلقه if را پر کنید و با استفاده از آن isValued را مقداردهی کنید. اگر راه حل ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 215 دیده شده

سوال
سلام , ما جداول , users , roles , user_roles داریم و می خوام به کاریران با تعداد سمت هایی که بهشون داده شده , برسم . با استفاده از این کوئری می تونم  اسم کاربرها رو با سمت هاشون بگیرم .. ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 238 دیده شده

سوال
سلام به همگی لطفا راهنمایی کنید. من حدود چند روز بعد آموزش پیشرفته سی شارپ درسمن رو تموم میکنم اما یه مشکل دارم ، من تو تمام آموزش هایی که دیدم حالا چه درسمن چه یه سایت های دیگه ، هیچ آموزش که ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 190 دیده شده

سوال
سلام به همه دوستان عزیز درسمن من توی سی پلاس پلاس میخوام که یه آرایه پویا از اعداد صحیح مثبت رو از ورودی بگیرم، بعدش اعداد اول آرایه رو با صفر جایگزین کنم و آخرشم آرایه رو چاپ کنم...فقط اینکه میخوام ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 1773 دیده شده