سوال
سلام در همان ابتدای اجرای visual studio code، با اینکه اکستنشن‌های pythone, bootstrap,material icon theme را نصب کرده‌ام، اما وقتی دستور پرینت را برای مثال وارد میکنم، ترمینال آن را نشان نمی‌دهد (ران نمی‌کند) حتی وقتی در محیط visual studio code کلیک راست میکنم، ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 181 دیده شده

سوال
سلام دوستان برای افزایش سرعت سایت از کلودفلر استفاده کردم اما هر وقت بخوای وارد سایت بشی یه صفحه با این متن نشون داده میشه Checking your browser before accessing . This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly. Please ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 208 دیده شده

سوال
سلام.یه جایی خوندم ViewBinding از FindViewById بهتره و جلوی باگهایی رو میگیره که وقتی با اندروید درگیر بشید متوجه میشید.آیا استاد عباسی تو سری آموزش اندروید این مورد رو آموزش میدن؟ باتشکر
حل شده 0
2 سال 1 پاسخ 157 دیده شده

سوال
سلام من هر کاری میکن این مثلث Run در برنامه Visual Studio نمیاد میخوام اون مثلث بیاد تا بتونم برنامه خودم را خروجیش رو ببینم چکارکنم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟
در حال بررسی 0
9 ماه 1 پاسخ 120 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یک عدد صحیح مثبت از ورودی گرفته مشخص کند که رقمهای آن از راست به چپ صعودی می باشد یا خیر. (بدون آرایه ها و رشته ها) مثلا عدد ۱۲۳۵ یک عدد صعودی می باشد ولی عدد ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 322 دیده شده