سوال
سلام من یه پروژه وب اسکرپینگ می خوام انجام بدم برای سایت دیوار که به این صورته که اول برنامه باید یه کلمه از کاربر بگیره(مثلا منزل فروشی) بعد توی سایت دیوار سرچ کنه(کد این قسمت نمیدونم چجوری بزنم) بعدش مشخصات ...
در حال بررسی 0
10 ماه 1 پاسخ 94 دیده شده

سوال
خطای نصب WARNING: Retrying (Retry(total=0, connect=None, read=None, redirect=None, status=None)) after connection broken by 'ProxyError('Cannot connect to proxy.', NewConnectionError('<pip._vendor.urllib3.connection.HTTPSConnection object at 0x0000023BD99F5910>: Failed to establish a new connection: [WinError 10061] No connection could be made because the target machine actively refused it'))': ...
در حال بررسی 0
6 ماه 1 پاسخ 94 دیده شده

سوال
سلام دوستان من سرویس های بک گراند ایجاد میکنم .روی گوشی های با اندروید ۷ به پایین (نوقا) کار میکنه اما نکته ی جالب اینه که روی اندروید های ۸ به بالا سرویس من بعد از دو سه ثانیه کلا ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 852 دیده شده

سوال
سلام دوستان من اگه دوتا تگ nav در هدر استفاده کنم آیا اصولی هست؟و به سئوی سایت ضربه نمیزنه؟
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 389 دیده شده

سوال
سلام دوستای درسمنی عزیز، یه سوال خیلی راحت براتون تو ضمیمه گذاشتم. هر کسی به هر روشی که تونست کدش رو بزنه. منتظر جواباتون هستم!
در حال بررسی 2
4 سال 1 پاسخ 608 دیده شده