سوال
سلام من قصد دارم در پروژه امنیتی خود کیبورد را بطور موقت از کار بندازم و فقط موس کار کند قصد من از این کار جلوگیری از ترفند های دور زدن سپر ایمنی هست که دارم طراحی میکنم این وسط مثلا کلید ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 119 دیده شده

سوال
با سلام دوستان کسی میتونه برای من برنامه ای بنویسه که توی اون کلاس رشته ها رو پیاده سازی کنه و عملگر + رو برای الحاق(چسباندن) دوتا رشته سربارگذاری کنه، در ضمن قراره که از توابع strlen ، strcpy و strcat ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 758 دیده شده

نظرسنجی
سلام دوستان یک نظر سنجی راه انداختم برای انتخاب کردن بهترین روش برای سئوی یک سایت، لطفا در نظرسنجی شرکت کنید اگه رای به حدنصاب برسه منم میخوام طبق رای شما، یک روش انتخاب کنم و طی اون سایت خودمو ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 392 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر من یک برنامه تحت اکسل برای کارم نوشتم اما اکسل بیشتر نرم افزار محاسباتی است و حافظه ندارد( برنامه ای که نوشتم هم حالت فرم دارد و هم کلی محاسبات شرطی و مقایسه ای)  دنبال برنامه نوشتن  در نرم ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 426 دیده شده

سوال
سلام دوستان لطفا اگه میشه کمکم کنید.....ممنون   ما وقتی میخاهیم در زامارین از صفحه یک به صفحه دو بریم از این کد استفاده میکنیم btnim = FindViewById<ImageButton>(Resource.Id.imageButton2); btnim.Click += delegate { StartActivity(typeof(darbarema)); }; ولی وقتی از این کد استفاده میکنیم وقتی برنامه از صفحه یک به صفحه ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 458 دیده شده

سوال
من بعد از نصب نرم افزار intellij IDEA سعی کردم یک پروژه اندروید که قبلا آن را با اندروید استادیو نوشته بودم را با همین نرم افزار intellij IDEA باز کنم. هم آدرس فایل gradle را به نرم افزار ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 710 دیده شده