سوال
سلام وقتی توی eclipseبرنامه یک کد برای گرفتن مقدار اعشاری از ورودی مینوسیم و مقدار اعشاری رو وارد میکنم خطا میکیرد ولی وقتی مقدار صحیح وارد میکنم خطا نمیکیره Enter a number please:1.66 Exception in thread "main" java.util.InputMismatchException at java.base/java.util.Scanner.throwFor(Scanner.java:939) at java.base/java.util.Scanner.next(Scanner.java:1594) at java.base/java.util.Scanner.nextFloat(Scanner.java:2496) at myp.kjdfdjf.main(kjdfdjf.java:13)
در حال بررسی 0
1 سال 2 پاسخ ها 209 دیده شده

سوال
سلام من یک بازی برای جشنواره طراحی کردم بعد اومدم کاری کنم که توی کامپیوتر های دیگه هم باز شه از pyinstaller استفاده کردم بعد مشکل من اینه که اون ادرس صدا ها و تصاویر مال کامپیوتر خودمه چطوری ...
در حال بررسی 0
1 سال 2 پاسخ ها 138 دیده شده

سوال
با comperhension list برنامه ای بنویسید که ۲ رقم X,Y را به عنوان ورودی دریافت کند و یک آرایه دو بعدی تولید کند. فرض کنید ورودی های زیر به برنامه داده شده است: ۳،۵ یک تابع بنویسید که خروجی ...
در حال بررسی 0
6 ماه 2 پاسخ ها 124 دیده شده

سوال
سلام به همه دوستان میخواستم در مورد الگوی CQRS بدونم اینکه چی هست و آیا جایگزین الگوی Repositroy محسوب میشه اگه منبعی برای آموزشش می شناسید ممنون میشم بهم بگید
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 315 دیده شده

سوال
سلام ... یه سوال دارم که تو حلش ایراد دارم لطفا کمکم کنید ... برنامه ای بنویسید که عدد طبیعی m وk را از ورودی دریافت کند، kامین کوچکترین عدد طبیعی که مجموع ارقام آن برابر m باشد را در خروجی ...
در حال بررسی 1
4 سال 1 پاسخ 408 دیده شده

سوال
سلام به مهندسین درسمنی . یک سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید. برنامه ای بنویسید که به دو روش متن ساختگی تولید کند. روش اول: اگر کاربر وارد کرد A اول یک متن از کاربر بگیره و بعد یک برای تکرار اون ...
حل شده 0
4 سال 1 پاسخ 363 دیده شده