سوال
سلام وخسته نباشید ... من یک سوال کلی داشتم ... چطور میتونم یک الگوریتم نویس ماهر بشم که تحت هر شرایطی بتونم مشکلات خودم رو حل کنم و به راحتی برنامه بنویسم ... درحد مبتدی هم الگوریتم نویسی بلدم ولی خب ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 312 دیده شده

سوال
برنامهای‌که‌دو‌عدد‌را‌از‌ورودی‌ ‌ میخواند‌(عدد‌اول‌مقاومت‌یک‌مدار‌الکتریکی‌و‌ عدد‌دوم‌جریان‌آن‌را‌نمایش ‌ میدهد‌.)با‌فرمول‌مقابل‌ولتاژ‌را‌محاسبه‌کرده،‌نمایش ‌ ‌ میدهد‌:‌‌‌ جریان‌*‌مقاومت‌=‌ولتاژ‌
حل شده 0
3 سال 2 پاسخ ها 165 دیده شده

سوال
سلام یک برنامه ویندوز نوشتم. وقتی روی سیستمی که این برنامه نوشته نشده نصبش می کنم، موقع باز کردن بعضی صفحات این پیام رو میده System.Data.OleDb.OleDbException (0x80004005): Your network access was interrupted. To continue, close the database, and then open it again. . ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 364 دیده شده

سوال
سلام به همگی، من در دوره ی  مقدماتی تا پیشرفته ی Html Css هستم که دوره پایان یافته . اگر کسی از اون دوره هست که جواب تمرین های داخل جلسات که به صورت فایل اخر دوره ضمیمه شدن رو داشته ...
در حال بررسی 0
1 سال 2 پاسخ ها 199 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که اعداد قابل تقسیم بر عدد ۱۳ را در لیست زیر به خروجی ببرد. lst = [19، ۶۵، ۵۷، ۳۹، ۱۵۲، ۶۳۹، ۱۲۱، ۴۴، ۹۰، ۱۹۰]
در حال بررسی 0
5 ماه 2 پاسخ ها 29 دیده شده

سوال
سلام دوستان خوب هستید.من میخوام در اندروید از یک اکتیویتی به یک اکتیویتی دیگه اطلاعاتی رو پاس بدم.این اطلاعات صرفا یک دیتای ساده از primtive type ها نیست.مثل یک آبجکت که توش فیلدهای مربوطه رو داره مثل مدل Student حالا ...
حل شده 0
5 سال 2 پاسخ ها 966 دیده شده

سوال
سلام دوستان خواستم بدونم آیا استفاده از کتابخونه در برنامه های اندرویدی کار اشتباهیه؟ چون شنیدم یه عده استفاده از کتابخونه رو اشتباه میدونن.
حل شده 0
5 سال 2 پاسخ ها 621 دیده شده