سوال
با درود فراوان خدمت دوستان آقا من میخام برای Label ها و Textbox ها فونت Tahoma روتعریف کنم کسی میتونه راهنمایی کنه؟ممنونم.
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 362 دیده شده

سوال
سلام به همه مهندسین عزیز. یه سوال داشتم. چجوری میشه شماره روز رو به تاریخ ماه و روز تبدیل کرد؟ مثلا ۲۴ امین روز سال میشه ۰۱/۲۴ یا مثلا ۲۱۶ در ورودی و در خروجی ۰۷/۳۰ چاپ شه. اگه میشه کدش رو ...
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 664 دیده شده

سوال
سلام خدمت همگی میخوام بدونم با این سیتمی که دارم میتونم اندروید استودیو کار کنم یا نه؟؟؟؟ پردازنده amd-quad core-fx-9800تا ۳٫۶ گیگاهرتز رام ۸ هارد یک ترابایت لپتاپم رو تازه خریدم ویژوال استودیو رو راحت بالا میاره و باهاش کار میکنم اگر میتونم کار کنم ssdنیاز ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 292 دیده شده

سوال
برنامه‌ای بنویسید که به ترتیب شامل موارد زیر باشد: - تعداد دانشجویان ورودی ۹۹ رشته مهندسی پیوسته کامپیوتر را از ورودی دریافت کند. - نمره ۴ درس ریاضی۱، فیزیک۱، زبان خارجه و مبانی کامپیوتر همه این دانشجویان را به ترتیب از ورودی ...
در حال بررسی 1
3 سال 2 پاسخ ها 288 دیده شده

سوال
سلام من وقتی نام متغییری (که با ورودی مقداردهی شده) رو به عنوان طول آرایه قرار میدم، برنامه از متغییر داخل دو براکت آرایه خطا می‌گیره. مشکل اینجاست که  « مقدار طول آرایه باید ثابت باشد » . حالا مشکل اینجاست که  « ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 223 دیده شده

سوال
با سلام خدمت کاربران و کادر خوب درسمن من سعی کردم که برای چاپ و خواندن ماتریس ها یک تابع تعریف کنم و تا حدودی خوب جلو رفتم اما در زمان اجرا چند حطا داشت اگه امکان داره راهنمایی کنید:/       #include<iostream> #include<conio.h> using namespace std; void ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 217 دیده شده

سوال
کتابخانه رو نصب کردم ولی این ارور رو میده، پایتونم ۳.۱۰ و روی ۳.۸ هم همین ارور رو میده، با پایچارم و vscode و ترمینال لینوکس اوبونتو هم تست کردم همین ارور رو میدن سرعت اینترنتم هم خوبه برای ارتباط با ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 634 دیده شده

نظرسنجی
سلام برنامه نویسان عزیز خسته نباشین. من میخوام در سی شارپ برنامه ای بنویسم که تعداد افرادی که نمره ی بالای ۱۸ گرفتن رو توی خروجی چاپ کنه.شرط حلقه: فقط با دریافت کلمه stop توسط کاربر حلقه پایان بپذیره. خیلی فوریه نیازش ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 279 دیده شده