سوال
سلام به همگی امیدوارم لحظه تون زیبا باشه. من تازه با یکسری از مفاهیم شی گرایی سی پلاس پلاس آشنا شدم ! به تابع friend برخورد کردم! اما درک نکردم چیه اگر ممکنه از عزیزان منو راهنمایی کنند.  
حل شده 0
5 سال 2 پاسخ ها 609 دیده شده

سوال
سلام به همه مهندسین عزیز. یه سوال داشتم. چجوری میشه شماره روز رو به تاریخ ماه و روز تبدیل کرد؟ مثلا ۲۴ امین روز سال میشه ۰۱/۲۴ یا مثلا ۲۱۶ در ورودی و در خروجی ۰۷/۳۰ چاپ شه. اگه میشه کدش رو ...
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 441 دیده شده

سوال
من برای تبدیل روزها به ثانیه به یک برنامه نیاز دارم کد داده شده مقدار روزها را به عنوان ورودی می گیرد. کد راچگونه کامل کنم تا آن را به ثانیه تبدیل کنم و نتیجه را خارج کنم   ورودی نمونه: ۱۲   خروجی نمونه: ۱۰۳۶۸۰۰
حل شده 0
3 سال 2 پاسخ ها 248 دیده شده

سوال
سلام ببخشید من زیاد وارد نیستم اگه میشه تو این برنامه کمکم کنید.. من لینو تو visual studio ران کردمو ازم for ام غلط گرفت و اینو نوشت : uninitialized local variable "num1" used. اگر میشه مشکلش رو بگین.. تشکر.
در حال بررسی 1
3 سال 2 پاسخ ها 262 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید بنده یه فایل پایتون را به exe تبدیل کردم موقع اجرا اروری میده که باید عکسی در پوشه ای قرار بگیره وقتی عکس رو در پوشه قرار میدیم دوباره همون ارور رو میده یعنی اون پوشه موقته(تصویرش ...
در حال بررسی 0
1 سال 2 پاسخ ها 164 دیده شده

سوال
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه  من یه سوال برام پیش اومده  اگه شخصی یه ایده داشته باشه اما اون ایده اش قبلا تولید شده باشه امکانش هست این شخص موفق بشه ؟؟ مثلا ایده یه پیام رسان داشته باشه اما  توی ایران ...
در حال بررسی 0
1 سال 2 پاسخ ها 146 دیده شده

سوال
تابع یا توابعی بنویسید که متن زیر را به عنوان ورودی گرفته، و: ۱. تعداد حروف صامت را مشخص کند ۲. برای حروف صامت، تعداد تکرار هر حرف را مشخص کند ۳. تعداد حروف بزرگ و کوچک را مشخص کند ۴. کلماتی که با ...
در حال بررسی 0
5 ماه 2 پاسخ ها 74 دیده شده