سوال
برنامه ای بنویسید که مقدار خالص یک حساب بانکی را بر اساس گزارش تراکنش از ورودی کاربر محاسبه کند. فرمت گزارش تراکنش به صورت زیر نشان داده شده است: deposit به معنای سپرده و withdraw به معنای برداشت است. فرض کنید ورودی ...
در حال بررسی 0
6 ماه 2 پاسخ ها 128 دیده شده

نظرسنجی
  برنامه ای به زبان پایتون بنویسید که نام و نمرات ۴ دانشجو (برای هر دانشجو ۵ نمره) را از وروردی دریافت کرده و سپس نام و معدل دانشجوها را در یک Data Type مناسب ذخیره کند. همچنین نام و معدل ...
در حال بررسی 0
5 ماه 2 پاسخ ها 95 دیده شده

سوال
تابعی بنویسید که از لیست زیر یک دیکشنری بسازد؛ به گونه ای که تایپ هر کدام ار عناصر درون لیست، کلید دیکشنری و خود عناصر، مقدار آن باشند. types = [[], {1,2}, {1:"a"}, (), 20, None, 12.59, True, 5j, "arzhang = ...
در حال بررسی 0
5 ماه 2 پاسخ ها 61 دیده شده

سوال
بنده میخواهم در قسمت "بازیابی رمز عبور " کاربران ، رمز عبور رو توسط اس ام اس برای آن ها ارسال بکنم - ممنون میشم راهنمایی کنید  
حل شده 1
5 سال 2 پاسخ ها 1606 دیده شده

سوال
من در فراخوانی private array list  در برنامه ام مشکل دارم getter setter اش رو با generator  تعریف کردم ولی وقتی در متن برنامه می خوام ازش استفاده کنم بهش مقدار بدم به مشکل می خورم ممنون می شم راهنماییم ...
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 812 دیده شده

سوال
دوستان اگه میشه زود جواب بدین لطفا چن روز فرصت داره فقط ممنون🌷   طراحی یک صفحه ورود و ثبت نام با استفاده از relative layout و linear layout ۱. ابتدا برنامه را در اندروید استودیو بنویسید. ۲. کد برنامه را از اندروید استودیو ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 300 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر.هنگام ذخیره ی فایل فتوشاپ با فرمت jpeg و یا png و انتقالش به از سیستم به گوشی،فایل مورد نظر کشیده و حمع شده بنظر میرسه.مشکل میتونه از کجا باشه؟ *عکس سمت چپ تو سیستم بصورت دایره است اما ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 472 دیده شده