سوال
سلام دوستان انجمن من به برنامه نویسی و طراحی سایت بسیار علاقه دارم می خواستم از متخصصان برنامه نویسی بپرسم من بدون لپ تاپ می تونم برنامه نویسی رو یاد بگیرم و کار انجام بدم؟؟
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 302 دیده شده

سوال
سلام به همه دوستان عزیز اگه میشه کد برنامه ای رو بنویسید که با دریافت تاریخ شمسی از ورودی به صورت ۱۳۹۹/۳/۲۳ در خروجی برای ما مشخص کند که این تاریخ چند شنبه است. تشکر ویژه از انجمن متخصصان کامپیوتر درسمن
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 325 دیده شده

سوال
سلام، یه سوال دارم که تو حلش ایراد دارم لطفا کمکم کنید. برنامه ای بنویسید که عدد طبیعی m و k را از ورودی دریافت کند، kامین کوچکترین عدد طبیعی که مجموع ارقام آن برابر m باشد را در خروجی چاپ ...
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 319 دیده شده

سوال
سلام دوستان من یه برنامه میخوام بنویسم که از کاربر عدد ورودی رو دریافت کنه و اونو به اسکناس های ۱۰۰۰۰و۵۰۰۰و۲۰۰۰و۱۰۰۰ با تعداد مشخص تبدیل کنه. مثلا اگه اسکناس ۵۰۰۰ نداشتیم اونو به ۲۰۰۰و۱۰۰۰ تبدیل کنه!! ممنون
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 368 دیده شده

سوال
ببخشید من تو برنامه C++ ام یه مشکل دارم.. تو visual studio می نویسم .. ولی بهم ارور میده و از for ام مشکل میگیره میگه که : uninitialized local variable 'num1' used. اینم کدم: #include <iostream> using namespace std; //the radical function void radical(); //int result int main() { cout ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 388 دیده شده

سوال
سلام.بنده آقایی ۲۶ ساله و‌پرستار هستم با درآمد ماهی ده تومن ولی متاسفانه به دلیل انتخاب رشته اشتباه هیچ علاقه ای به شغل فعلیم ندارم حتی از نظر روحی و روانی مجبور به مصرف دارو شدم و به شدت علاقه ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 221 دیده شده

سوال
تابعی بنویسید که دو مقدار دریافت میکند، اولی لیستی از اعداد و دومی یک عدد هدف، سپس بررسی کند که آیا میتوان عدد هدف را با جمع کردن دو عدد از لیست داده شده، بدست آورد یا خیر. خروجی باید ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 676 دیده شده