نظرسنجی
سلام. من برام یه سواله که دقیقا چه برنامه و تکنولوژی در حال حاضر از هر نظر بهتره و راحت تره و سریع تر جوابگو مشکلات برنامه نویسی .من یه تازه کارم تازه شروع کردم برنامه نویسی اندروید رو و ...
در حال بررسی 0
5 سال 3 پاسخ ها 393 دیده شده

سوال
سلام به همه مهندسین عزیز. یه سوال به من داده بودن که از کاربر یک عدد بگیرین و اعداد تام ۱ تا اون عدد رو چاپ کنید. حالا میخواستم ببینم کسی هست به من کمک بده کدش رو بهم بده؟ ( ...
در حال بررسی 0
4 سال 3 پاسخ ها 753 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت برنامه نویس های پایتون منو بی زحمت جواب بدید ممنون میشم برنامه ای بنویسید که نمره تعدادی دانشجو را از کاربر بگیرد. چنانچه نمره وارد شده بین ۰ تا ۷۰ بود پیغام fail چنانچه ...
در حال بررسی 1
2 سال 3 پاسخ ها 177 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که از ورودی یک عدد بگیرد و در محدوده ی آن عدد، دیکشنری تولید کند که این دیکشنری حاوی{i : i*i} باشد. فرض کنید ورودی زیر به برنامه ارائه شده است: ۸ سپس خروجی باید به صورت زیر باشد: {۱: ۱، ...
در حال بررسی 0
7 ماه 3 پاسخ ها 74 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که: ۱. یک عدد تصادفی بین ۱ تا ۱۰۰ تولید کند؛ ۲. ژنراتوری بنویسید که در محدوده ی عدد تصادفی حرکت کرده و توان ۲ اعداد فرد را محاسبه، و به صورت جدا شده با کاما چاپ کند؛ نکته: a. ...
در حال بررسی 0
6 ماه 3 پاسخ ها 115 دیده شده

سوال
from tkinter import * root = Tk() root.title('finance Calculator') root.geometry('350x350') def sl_price(): if balance_entry.get() and risk_entry.get() and number_entry.get(): balance = float(balance_entry.get()) risk = float(risk_entry.get()) number = int(number_entry.get()) sl_price = (balance * (risk/100))/number sl_price = f"{sl_price:,.2f}" sl_pice_lable.config(text=" {sl_price}$ ") else: sl_pice_lable.config(text="Enter price!") my_lable_freme = LabelFrame(root , text="Manegment SL price") my_lable_freme.pack(pady=30) my_frame = Frame(my_lable_freme) my_frame.pack(pady=10,padx=20) balance_lable = Label(my_frame,text="سرمایه اولیه",font=('Vazir', 10)) balance_entry ...
در حال بررسی 0
5 ماه 3 پاسخ ها 114 دیده شده

سوال
سلام به همه بچه های انجمن درسمن، امیدوارم حالتون خوب باشه یه برنامه هست که مقدار x رو از کاربر می گیره در نهایت مقدار y رو به دست میاره و در خروجی نمایشش می ده. ممنون از راهنماییتون (y=1/(x^2+x+3
حل شده 1
4 سال 3 پاسخ ها 415 دیده شده