سوال
برنامه‌ای بنویسید تا با اندیس های نظیر به نظیر لیستها جمله تولید کند. subjects = ["I", "You"] verbs = ["Play", "Love"] objects = ["Hockey","Football"] نکات: روش اول: برای نوشتن برنامه، ابتدا از list[index] برای دریافت یک عنصر از یک لیست استفاده کنید. روش دوم: سپس بعد از حل ...
در حال بررسی 0
6 ماه 3 پاسخ ها 69 دیده شده

سوال
سلام دوستان عزیز من یک صفحه طراحی کردم. یک باکس هم میندازم توی صفحه اما به درستی وسط چین نمیشه.!!! محتوای داخلش هم اسکرول خورده در حالیکه نباید اینطوری باشه.! یه عکس هم ضمیمه کردم که دقیقا منظورم چیه!   ممنون میشم کمکم کنید
در حال بررسی 0
5 سال 3 پاسخ ها 794 دیده شده

سوال
سلام میخواستم بپرسم آماری که روزانه گوگل آنالتیکس بهم میده و در قسمت سرچ کنسول هم یک آمار بازدیدی مشخص میکنه ، باهم چه تفاوتی داره؟ آیا مفهومش یکسانه؟  
در حال بررسی 0
5 سال 3 پاسخ ها 466 دیده شده

سوال
سلام دوستای خوبم خیلی وقته که دنبال مفهوم Solid در سی شارپ هستم اما هرچی گشتم چیز خوبی که مفهوم رو برسونه پیدا نکردم ممنون میشم اگر کسی بلد هست راهنماییم کنه. باسپاس فراوان
حل شده 1
4 سال 3 پاسخ ها 369 دیده شده

سوال
سلام به همگی، یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید، برنامه ایی بنویسید که یک عبارت چند کلمه ایی از ورودی دریافت کند سپس مخفف عبارت را با حروف بزرگ نمایش دهد. مثال: ورودی: Good Night خروجی: GN تشکر از انجمن خوب برنامه نویسی ...
حل شده 0
4 سال 3 پاسخ ها 279 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که تمام اعدادی را که بر ۷ بخش پذیرند اما مضرب ۵ نیستند را پیدا کند. اعداد به دست آمده باید در یک توالی جدا شده با کاما در یک خط چاپ شوند. توضیحات تکمیلی: محدوده ی ...
در حال بررسی 0
7 ماه 3 پاسخ ها 117 دیده شده