سوال
سلام.... این برنامه به این صورت است که لغت های انگلیسی در یک فایل و معنی ها در یک فایل دیگر قرار دارند . مثال: فایل لغت ها Apple People programmer و فایل معنی ها سیب مردم برنامه نویس حالا وقتی کاربر کلمه انگلیسی را وارد میکند باید معنی فارسی ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 281 دیده شده

سوال
سلام خیلی وقته برام سوال پیش اومده که ایا میشه یه سایتی ساخت که هم از php داخلش استفاده شده باشه هم از پایون پایتون برایه هوش مصنوعی منظورمه از هوش مصنوعی پایتون درون سایت استفاده شده باشه ولی بک اند ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 309 دیده شده

سوال
من وارد تابع متصل به پایگاه داده میشم ولی برای سه تابع ارور میده mysqli_connect new mysql new pdo $mserver="localhost"; $mdb='mpccc'; $passw='14222396991400'; $link = new mysqli_connect('localhost', 'mpccc', '14222396991400'); if (!$link) { die('Could not connect: ' . mysql_error()); } echo 'Connected successfully'; mysql_close($link); اینم کدش به نظرتون مشکل داره لطفا کمکم کنید اگر راه ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 746 دیده شده

سوال
سلام من میخام تازه برنامه نویسی رو شروع کنم میخام وارد برنامه نویسی اندروید بشم و دارت فلاتر رو انتخاب کردم میشه بگید بازارش چطوره و میشه تو جایی مثل شهرستان باهاش استخدام شد و ب کسب درامد رسید؟
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 271 دیده شده

سوال
میخوام یه برنامه ای بنویسم که با ورودی گرفتن از کاربر که بصورت (استارت،استپ،استپ) نوشته بشه، ولی با def و for in مثلا از کاربر یه سری اعداد رو بگیره، range ، از def  و for in هم استفاده کنه
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 416 دیده شده

سوال
سلام ببینید دوستان مثلا در خارج کشور یک سری درگاه پرداخت ها هستن مانند https://paypal.com که اصلا وقتی اینارو میزاری رو سایتت اعتبار سایت از نظر کاربر خیلی میره بالا من یکم تحقیق کردم چنتا بهم پیشنهاد دادن مثل درگاه پرداخت ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 160 دیده شده