سوال
برنامه‌ای‌که‌عددی‌صحیح‌را‌از‌ورودی‌خوانده،‌تمام‌اعداد‌اول‌قبل‌از‌آن‌را‌با‌استفاده‌از‌تعریف‌زیر‌تعیین‌ ‌ کرده‌،به‌خروجی‌میبرد‌.عددی‌اول‌است‌که‌بر‌هیچ‌عدد‌اول‌قبل‌از‌خودش‌قابل‌قسمت‌نباشد. وظایف‌متدها‌‌ متد‌‌:mainمتغیر‌برنامه‌را‌تعریف‌کرده‌،متد‌ ‌ ‌primرا‌فراخوانی‌میکند‌.‌ متد‌ ‌ ‌:primتشخیص‌می دهد‌عددی‌اول‌است‌یا‌خیر؟‌اگر‌عدد‌اول‌باشد‌،یک‌را‌برمیگرداند
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 203 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید آیا میشه با پایتون تو ویژوال استودیو کدنویسی کرد؟ تو ویژوال استودیو کد میشه اما من ویژوال استودیو دارم اگه تو ویژوال استودیو هم میشه خب چجوری؟
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 332 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که عددی به عنوان تعداد روزهای گذشته از سال را از کاربر دریافت کرده و تاریخ )اعداد روز و ماه( مربوط به آن را نمایش دهد )بطور مثال با دریافت عدد ۵۲ ،عدد روز ۲۱ و عدد ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 470 دیده شده

سوال
سلام،بنده داخل یک اسکرول ویو یک لینرلایوت قرار دادم که چندین ایمیج باتن داره... این باعث شده شبیه ساز من ارور long.outofmemoryError رو بده از طرفی داخل گوشی نرم افزار رو نصب میکنم خارج نمیشه ولی سنگین اسکرول میخوره میخواستم ببینم چطور میشه ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 240 دیده شده

سوال
با سلام من در ویژوال استدیو کد برای نوشتن کد های پایتون به مشکل برخوردم که اکستنشن پایتون مدام در حال لودینگ هست و کد رو اجرا نمیکنه . ارور ها با عکس ضمیه بارگذاری کردم اگر برای رفع این مشکل کمک ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 137 دیده شده

سوال
در ++C, برنامه ای بنویسید که با استفاده از ساختار structure، نام،شماره دانشجویی و معدل تعداد n دانشجو را از ورودی خوانده ، دانشجویی را که دومین معدل را از نظر بزرگی دارد پیدا کند سپس تابعی را فراخوانی کند ...
در حال بررسی 0
9 ماه 1 پاسخ 110 دیده شده