سوال
سلام وقتتون بخیر من دارم دوره های اچ تی ام همین سایت رو نگاه میکنم و وقتی که کدهایه آماده ی navbar رو استفاده کردم داخل سایتم به صورت عمودی زیر هم ظاهر شدن و حتی رنگ هم نمیگیره . ...
در حال بررسی 1
4 سال 1 پاسخ 321 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر. میشه درمورد عملگرهای بیتی بیشتر توضیح بدین و اینکه چطور ۰و۱ها محاسبه میشن؟                                                  ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 302 دیده شده

سوال
با سلام و وقت بخیر کد javascript مرتبط با اسلایدرم من کار نمی کنه. می دونید ببینید مشکل چیه؟ [crayon-662bf307229b3629534285/] اینم کد جاوام [crayon-662bf307229bb260204374/]    
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 505 دیده شده

سوال
برنامه ای ‌که ‌حقوق ‌کارمندی ‌را‌خوانده، ‌بیمه، ‌مالیات ‌و‌دریافتی ‌ او ‌را ‌محاسبه ‌کرده، ‌نمایش ‌ ‌ میدهد‌.بیمه‌و‌مالیات‌به‌ترتیب ۷ و‌ ۱۰ درصد‌حقوق‌میباشند.
حل شده 1
3 سال 1 پاسخ 464 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید ی سوال: من توی پروژه asp.net core برای یک اکشن متد میخوام یک mvc view اضافه کنم ولی همونطور که میبینید توی لیست آیتم mvc view وجود نداره چطوری میتونم اونو به لیستم اضافه کنم   ممنون میشم راهنمایی کنید یکی ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 342 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که کاربر ۱۰ فرصت برای حدس عدد۵۸۹ داشته باشد و اگر فرصت های او تمام شد بنویسد تو باختی (خودم برنامه نوشتم فقط مشکلم قسمت اخر کار که اگر کاربر توی فرصت دهم عدد ۵۸۹ وارد کنه، هم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 228 دیده شده