سوال
برنامه‌ای بنویسید که دو عدد را از ورودی دریافت کند. سپس میانگین اعدادی که بین این دو عدد قرار دارد را حساب و چاپ کند. مثا اگر دو عدد ۵ و ۱۰ باشد، ۵+۶+۷+۸+۹+۱۰ = ۴۵ که باید تقسیم بر ...
در حال بررسی 0
6 ماه 1 پاسخ 136 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یک عدد صحیح مثبت از ورودی گرفته مشخص کند که رقمهای آن از راست به چپ صعودی می باشد یا خیر. (بدون آرایه ها و رشته ها) مثلا عدد ۱۲۳۵ یک عدد صعودی می باشد ولی عدد ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 325 دیده شده

سوال
من یه دیتابیس دارم که بین ۲تا تیبل ریلیشن شیپ برقراره وقتی توی تیبل اول یه دیتایی ثبت کنم و به واسطه ریلیشن توی تیبل دوم دیتا ثبت میکنم آی دی تیبل اول توی تیبل دو ثبت میشه و وقتی ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 510 دیده شده

سوال
کارخانه‌ای‌دارای‌‌۶ردیف‌شغلی‌است‌که‌به‌کارمندان‌در‌مقابل‌‌۳۱ساعت‌کار‌در‌هفته،‌ماهانه‌مطابق‌جدول‌ زیر‌حقوق‌ثابتی‌پرداخت‌می‌شود‌.درصورتی‌که‌کارمندی‌بیشتر ‌از‌ ‌ ‌۱۷۱ساعت‌در‌ماه‌کار‌کند‌ اضافه کاری‌به‌ازای‌ هر‌ساعت‌مطابق‌به‌آنچه‌که‌در‌جدول‌مشخص‌شد،‌پرداخت‌می‌گردد‌.اگر‌کارمندی‌کمتر‌از‌‌۱۷۱ساعت‌در‌ماه‌ کار‌کند‌،به‌ازا‌ ‌ هر‌ساعت‌مبلغی‌مطابق‌جدول‌از‌حقوق‌وی‌کسر‌میشود. برنامه‌ ‌ ای‌که‌شماره‌کارمندی،‌ردیف‌شغلی‌و‌ساعت‌کارکرد‌در‌ماه‌برای‌هر‌کارمند‌را‌خوانده‌،دریافتی‌آنها‌را‌ ‌ چاپ‌میکند‌. ‌ برای‌خاتمه‌برنامه‌به جای‌‌شماره‌کارمندی‌ ‌۹۹۹-وارد‌‌میشود هر‌ساعت‌کمکاری‌ هر‌ساعت‌اضافه کاری‌ حقوق‌ثابت‌ نوع‌تخصص ‌ ردیف‌شغلی   ۶۰۰۰ ۵۰۰۰ ‌۰۰۰و۰۰۰‌‌و۱ ‌مهندس‌ارشد ۰ ‌۵۰۰۰ ‌۴۰۰۰ ۸۰۰۰۰۰ ‌مهندس‌ساده ‌ ۱
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 190 دیده شده