سوال
سلام من به فایل اکسل رو در پایتون فراخوان کرده ام .یک ستون جنسیت دارم .که مقادیر صفر و یک گرفته است .میخواهم دستوری داشته باشم که هر کجا صفر بود mail و هر جا یک بود femail بگذارم .خیلی ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 115 دیده شده

سوال
سلام من میخوام تو کامل کردن این کد کمکم کنید این کد یک چت کوچک است سرور: from socket import * import threading ip = "192.168.9.26" port = 1542 tcp = socket(AF_INET, SOCK_STREAM) tcp.bind((ip,port)) tcp.listen() client , addr = tcp.accept() def give(): print(client.recv(1024).decode()) def send(): msg = input("").encode() client.sendall(msg) while True: t1 = threading.Thread(target=give) t2 = threading.Thread(target=send) t1.start() t2.start() کلاینت: from socket import ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 116 دیده شده

سوال
با سلام من یک سایت خبری تازه تاسیس دارم و میخوام خبر خوان براش راه اندازی کنم سوالی دارم اینه با توجه به اینکه مطالب خبری به صورت ناچار کپی از سایتهای دیگه هستش، آیا برای سئو تاثیر منفی داره؟ و باید ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 118 دیده شده

سوال
سلام دوستان. بنده توی صفحه ای هستم میخوام بعد از اینکه session تموم شد بعد از login مجدد برگردم به همون صفحه بنظرتون از چه کدی باید استفاده کنم که برام این عمل رو انجام بده ؟ ( چطور باید کاربر رو به آخرین ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 505 دیده شده

سوال
سلام خواستم بدونم چهار عمل اصلی که با نام CRUD معرفی میشن در MySql به چه صورت انجام میشه؟ اگه کسی میتونه با یه مثال این چند عمل رو برام توضیح بده.  
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 931 دیده شده

سوال
ایا فیلم اموزشی که شما در این سایت گذاشته اید و برای eclipsهس برای هم IntelliJ IDEAهم کاربرد دارد ؟وتوضیحات در هر دو برنامه هم کاربرد  دارد؟  
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 357 دیده شده

سوال
سلام، کلاسی در جاوا بنویسید که به عنوان ورودی عدد بسیار بزرگ (۵۰۰ رقمی) را دریافت کند. این کلاس شامل دو متد جمع و ضرب باشد. در متد main دو عدد شی از این کلاس بسازید (شامل اعداد بسیار بزرگ مثلا ۵۰۰ ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 680 دیده شده

سوال
برنامه ای‌که‌قیمت‌کالایی‌را‌در‌سال‌قبل‌و‌جاری‌خوانده،‌نرخ‌تورم‌و‌قیمت‌سال‌بعد‌آن‌را‌ ‌ چاپ‌میکند‌. ‌ نرخ‌تورم‌باید‌بهصورت‌درصد‌(مثلاً‌‌)%۷/۶حساب گردد‌. توضیح‌‌:برای‌محاسبه‌نرخ‌تورم‌ ‌ و‌قیمت‌سال‌بعد‌بهصورت‌زیر‌عمل‌کنید:  نرخ تورم =(قیمت سال جاری-قیمت سال قبل)/قیمت سال فبل قیمت سال جدید =قیمت سال قبل+قیمت سال جاری *نرخ تورم
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 403 دیده شده