سوال
با سلام من یک سایت خبری تازه تاسیس دارم و میخوام خبر خوان براش راه اندازی کنم سوالی دارم اینه با توجه به اینکه مطالب خبری به صورت ناچار کپی از سایتهای دیگه هستش، آیا برای سئو تاثیر منفی داره؟ و باید ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 118 دیده شده

سوال
سلام روز به خیر   دوستان من میخوام توی اندرویداستودیو کتابخونه اضافه کنم. ولی نمیشه. فکر کنم بخاطر تحریم بودن هست. و اینکه شنیدم یه سری پروکسی ها هست که اگر ست کنیم میتونیم بدون VPN استفاده کنیم. اگر کسی پروکسی خوبی میتونه ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 506 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید خواستم بپرسم چرا داخل سایت های مختلف فرایند نصب اندروید استودیو متفاوت است؟ من خودم موقع نصب بعضی از صفحات رو داشتم بعضی ها رو ندارم؟ فرایند نصب اندروید استودیو که کامل باشه و درست باشه رو از کدوم سایت ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 832 دیده شده

سوال
سلام، کلاسی در جاوا بنویسید که به عنوان ورودی عدد بسیار بزرگ (۵۰۰ رقمی) را دریافت کند. این کلاس شامل دو متد جمع و ضرب باشد. در متد main دو عدد شی از این کلاس بسازید (شامل اعداد بسیار بزرگ مثلا ۵۰۰ ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 680 دیده شده

سوال
برنامه ای‌که‌قیمت‌کالایی‌را‌در‌سال‌قبل‌و‌جاری‌خوانده،‌نرخ‌تورم‌و‌قیمت‌سال‌بعد‌آن‌را‌ ‌ چاپ‌میکند‌. ‌ نرخ‌تورم‌باید‌بهصورت‌درصد‌(مثلاً‌‌)%۷/۶حساب گردد‌. توضیح‌‌:برای‌محاسبه‌نرخ‌تورم‌ ‌ و‌قیمت‌سال‌بعد‌بهصورت‌زیر‌عمل‌کنید:  نرخ تورم =(قیمت سال جاری-قیمت سال قبل)/قیمت سال فبل قیمت سال جدید =قیمت سال قبل+قیمت سال جاری *نرخ تورم
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 403 دیده شده

سوال
برنامه ای‌که‌تعدادی‌عدد‌را‌خوانده،‌هر‌یک‌از‌اعداد‌را‌که‌بر‌ ‌۹بخش پذیر‌باشد،‌در‌ ‌ خروجی‌چاپ‌میکند‌(از‌روش‌مجموع‌ارقام‌استفاده‌کنید.)
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 701 دیده شده

سوال
با سلام. اگر پروژه ASP .NET Core را به همراه بانک اطلاعاتی به هاست منتقل کنم و بعد از مدتی آن پروژه را در سیستم خودم توسعه داده و Migration های دیگری را روی بانک اطلاعاتی بزنم در این صورت چطور ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 308 دیده شده