معرفی قالب

سوال

سلام و خسته نباشید.

ببخشید من یک درخواستی داشتم که چون خیلی زیاد مهمه خواهش میکنم یکم حوصله کنیداگه طولانی شد.

بینید من دنبال یک قالبی بودم مشابه سایت های فریلنسری که به صورتی کار میکنن که مثلا کارفرما درخواستش رو با مبلغش مینویسه و فریلنسر ها درخواست میدن و کارفرما برای قبول کردن پیشنهاد پولو میریزه به سایت و بعد انجام قفل پول باز میشه و فریلنسر میتونه پول رو برداشت کنه.

خوب تا اینجا مشکلی نداریم و من قالب هایی رو پیدا کردم مانند Workreap. اما مشکل من از جایی شروع میشه که من یک جاییش رو میخوام برعکس کنم.

تو سایت های فریلنسری تنها کارفرما میتونه پروژه ارسال کنه به فریلنسر ها. اما من میخوام دو طرفه باشه. ینی هم کارفرما بتونه پروژه ارسال کنه هم فریلنسر ها بتونن پروژه ارسال کنن ( به این صورت که مثلا بنویسه طراحی سایت قیمت ۲ میلیون مثلا بعد تو لیست وقتی کاربران جستجو میکنن پیشنهاد بفرستن و اینبار فریلنسر دقیقا عین شرایط کارفرما بتونه از بین مشتریان یکی رو قبول کنه )

برای این کار جستجو زیادی کردم ولی جستجو کردنش یکم سخت بود چون کلمه مورد نظرم رو پیدا نمیکردم با جستجو پیشرفته یک قالب به اسم Project Bidding دیدم که تو سایت بیست اسکریبت هم امکان دانلود قالب Project Bidding اتفاقا بود.

توی توضیحات ی قسمتی بود نوشته بود امکان ارسال پروژه توسط کارفرما و کاربران. میخواستم بدونم این دقیقا اون چیزی بود که گفتم ؟

0
rasool8079 1 سال 0 پاسخ ها 143 دیده شده 0

ارسال یک پاسخ