سرچ کنسول

سوال

آشنایی با ابزار های سئو خیلی اهمیت دارد از بین این ابزار ها سرچ کنسول را انتخاب کرده ام

اما سوال این است که از آمارها و نمودارهای که ابزار performance سرچ کنسول در اختیار ما قرار می دهد چه استفاده هایی می شود انجام داد؟

ابزار دقیق تر و بهتری دوستان درسمن میشناسید به من معرفی کنند؟

در حال بررسی 0
faezeh 4 سال 2 پاسخ ها 505 دیده شده 0

پاسخ ها ( ۲ )

  1. معرفی بخش performance سرچ کنسول گوگل
    در وبمستر تولز بخشی تحت عنوان performance وجود دارد که در سرچ کنسول جدید گوگل کمی تغییرات در آن اعمال شده است. در این بخش می توانید با توجه به معیارهای مهم تعیین شده توسط خود گوگل، گزارش های مربوط به عملکرد وب سایت خود در نتایج جستجو گوگل را مطالعه نمایید. معیارهایی مثل متوسط موقعیت در نتایج جستجو، نرخ کلیک، نتایج غنی (rich results) یا هر ویژگی مهم دیگری درباره عملکرد خود را می توانید در این بخش مشاهده کنید. اگر از این اطلاعات به شکل مناسبی استفاده نمایید، این شانس را خواهید داشت که عملکرد وب سایت در نتایج جستجو گوگل را بهبود ببخشید. در ادامه به شرح تفضیلی ابزارها و گزارش های قرار گرفته در بخش performance سرچ کنسول گوگل خواهیم پرداخت.

    معیارهای بخش performance سرچ کنسول گوگل
    بعد از ورود به گوگل سرچ کنسول خود می توانید با انتخاب زبانه performance اطلاعات بسیار مهم این بخش را مشاهده نمایید. به صورت پیش فرض گزارشی که مشاهده می کنید مربوط به کلیک هایی است که وب سایتتان در سه ماه گذشته در نتایج جستجو گوگل داشت است.

  2. سلام. بعضی از صفحه های سایتی که دستمه از قبل بعضی از صفحاتش کرول شده اما ایندکس نشده. حالا دارم اونا رو فیکس میکنم. اما گوگل برام نوشته که مشکلت تو robots.txt هستش حالا چکار باید بکنم؟ اگه فایلش رو براتون بفرستم میتونین کمکم کنید؟

ارسال یک پاسخ