سئو کلاه سیاه چیست؟ آیا استفاده از آن خوب است؟

سوال

سلام می خواستم ببینم سئو کلاه سیاه چیه؟ و اگه داخل سئو از این روش استفاده کنیم خوبه یا نه؟

حل شده 0
elham 1 سال 4 پاسخ ها 91 دیده شده 0

پاسخ ها ( ۴ )

 1. سئو کلاه سیاه چیست؟
  در یک تعریف ساده میتوان گفت سئو کلاه سیاه مجموعه ای از تکنیک ها برای کسب جایگاه سریع در نتایج جستجو است که با استانداردها و الگوریتم های پیشنهادی گوگل در تضاد است.

  به بیان ساده تر تکنیک های کلاه سیاه روش هایی برای فریب موتور جستجو هستند تا جایگاه بهتری برای سایت ما در نظر بگیرند.

  برخلاف تصور عموم، تکنیک های کلاه سیاه تنها مختص لینک سازی خارجی نیستند بلکه حتی در آموزش تولید محتوا، لینک سازی داخلی و سئو تکنیکال نیز روش های کلاه سیاه متعددی وجود دارند.

  بسیاری از فعالیت های رایج در مدیریت یک سایت پتانسیل تبدیل شدن به یک روش کلاه سیاه را دارند و با توجه به دانش پایین ما در مورد الگوریتم های گوگل نمیتوان مرز مشخصی میان سئو کلاه سفید و سیاه در نظر گرفت.

 2. سئو کلاه سیاه یعنی خلاف قوانین و الگوریتم های گوگل عمل کردن. یک راه میانبر برای رتبه گرفتن سریع در نتایج جست و جوی گوگل هست. اما نتیجه کوتاه مدت و موقتی است و به هیچ عنوان این روش توصیه نمی شود.

 3. سئو کلاه سیاه به مجموعه اقداماتی گفته می شود که بر خلاف قوانین موتورهای جستجو بوده و در عین حال ممکن است که موجب افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو گردند.

  این روش های غیر مجاز، شاید در کوتاه مدت اثربخش باشند، اما نهایتا در دراز مدت موجب جریمه شدن سایت از طرف موتورهای جستجو می گردند. برخی از تکنیک های سئو کلاه سیاه عبارتند از: استفاده بی رویه از کلمات کلیدی، مخفی کاری و ایجاد شبکه های گسترده بک لینک.

 4. سلام درود خدمت شما،

  یکی از خفن ترین و هیجان انگیز ترین روش های سئو ، استفاده از روش کلاه سیاه میباشد که به سرعت میتوانید در کلمه کلیدی مورد نظر رشد کنید، اما این روش بسیار خطرناک است و احتمال پنالتی شدن زیاد است،

  در روش سئو کلاه سیاه هیچ اهمیتی به رضایت کاربران داده نمیشود و صرفا از نقاط ضعف گوگل استفاده میکنند تا رتبه خود را افزایش دهند.

  سئو به روش کلاه سیاه همانگونه که به سرعت رشد میکند همانگونه نیز به سرعت افت میکند و تنزل رتبه پیدا میکند، استفاده از این روش جدا توصیه نمیشه و سعی کنید برای هدفی که دارید یکم بها و زمان و انرژی صرف کنید.

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ