انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام به همگی کی میتونه کد این برنامه رو بزنه؟ برنامه ایی که رشته رو از کاربر می گیره سپس مجموع ارقام موجود در رشته رو محاسبه می کنه و در خروجی نمایش می ده. با تشکر از کاربرای خوب انجمن درسمن
حل شده 0
4 سال 5 پاسخ ها 1347 دیده شده

سوال
سلام دوستای درسمنی کسی هست کد این برنامه رو بلد باشه؟ برنامه ایی که رشته ایی را که به نقطه ختم می شود از ورودی خوانده، کاراکترهای موجود در رشته را به همراه تعداد دفعات تکرار آن ها به خروجی ببرد.
حل شده 1
4 سال 4 پاسخ ها 2959 دیده شده

سوال
سلام دوستای عزیزم این برنامه خیلی سادس اما من کدشو می زنم جوابم درست در نمیاد نمیدونم مشکلم از کجاس! برنامه اینه که وزن کالایی رو بر حسب کیلوگرم از کاربر می گیریم و در آخر وزن کالا رو برحسب گرم در ...
حل شده 1
4 سال 5 پاسخ ها 998 دیده شده

سوال
سلام به همه بچه های انجمن درسمن، امیدوارم حالتون خوب باشه یه برنامه هست که مقدار x رو از کاربر می گیره در نهایت مقدار y رو به دست میاره و در خروجی نمایشش می ده. ممنون از راهنماییتون (y=1/(x^2+x+3
حل شده 1
4 سال 3 پاسخ ها 410 دیده شده

سوال
من یه دیتابیس دارم که بین ۲تا تیبل ریلیشن شیپ برقراره وقتی توی تیبل اول یه دیتایی ثبت کنم و به واسطه ریلیشن توی تیبل دوم دیتا ثبت میکنم آی دی تیبل اول توی تیبل دو ثبت میشه و وقتی ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 504 دیده شده

سوال
سلام به کاربرای عزیز انجمن برنامه نویسی درسمن یه سوال داشتم هر کی تونست برام کدش رو بذاره. ممنون برنامه ایی که از ورودی یه رشته میخونه، تمام کاراکترهای تکراری رو از رشته حذف می کنه(رشته در تابع اصلی خوانده شود و ...
حل شده 1
4 سال 4 پاسخ ها 470 دیده شده

سوال
برنامه‌ای بنویسید که یک عدد از ورودی گرفته اعداد کامل کوچک تر از آن عدد ورودی را چاپ کند و اعداد بالاتر از ۱۰,۰۰۰ را چاپ نکند ورودی ۱۰۰ خروجی: ۶ ۲۸ ورودی ۲۰۰۰۰ خروجی : Error
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 371 دیده شده

سوال
سلام به مهندسین برنامه نویس درسمن. یک سوال داشتم ممنون میشم اگر کمکم کنید برنامه بنویسید که کاربر یک رشته وارد کند و کد اسکی هر کاراکتر را جلوی کاراکتر نمایش دهد. مثال: Hello H:72 e:101 l:108 l:108 o:111
در حال بررسی 0
4 سال 4 پاسخ ها 475 دیده شده