انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام من برای اینکه یک پستی در صفحه tutorial سایت نمایش بدم اید اون پست رو از طریق متد GET به صفحه tutorial ارسال میکنم اما من میخوام مثل وردپرس و بقیه سایت ها لینک ها بهتری رو بسازم مثل : exsite.com/tutorial/post-name چطوری همیچین ...
در حال بررسی 0
4 سال 4 پاسخ ها 337 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر. میشه درمورد عملگرهای بیتی بیشتر توضیح بدین و اینکه چطور ۰و۱ها محاسبه میشن؟                                                  ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 301 دیده شده

سوال
دوستان برنامه نویس من میتونم از گوشیم برای برنامه نویسی استفاده کنم. میخوام بدونم برای من که همه تایمم بیرونم و نمیتونم سیستم  روشن کنم میشه همه امکانات برنامه نویسی رو روی گوشیم داشته باشم؟ با تشکر از بچه ها انجمن درسمن
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 263 دیده شده

سوال
سلام، من یه قالب وردپرس رو با نرم افزار poedit ترجمه کردم، اما عبارت های ترجمه شده فقط در حالت سفارشی سازی قالب(customizer) نمایش داده میشن و در حالت عادی عبارت اصلی رو نمایش میده ترجمه داخل پوشه languages هست، دو فایل ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 400 دیده شده

سوال
سلام دوستان انجمن من به برنامه نویسی و طراحی سایت بسیار علاقه دارم می خواستم از متخصصان برنامه نویسی بپرسم من بدون لپ تاپ می تونم برنامه نویسی رو یاد بگیرم و کار انجام بدم؟؟
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 298 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که ساعات کارکرد کارمند وتعداد فرزندهایش راگرفته وحقوق انرا محاسبه کند! حقوق خالص=ساعات کارکرد*۲۵۰۰(مزد کارمند ساعتی۲۵۰۰ت میباشد) به ازای هر فرزند وحداکثرتا ۳فرزند مبلغ ۱۵۰۰ت به حقوق اضافه میشود مبلغ۵%حقوق به عنوان مالیات وبیمه از حقوق کسر ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 459 دیده شده

سوال
سلام بچه ها تابعی بنویسید که N و M را بگیرد و مستطیلی به طول و عرض N و M را با ستاره بکشد. تشکر ویژه از انجمن برنامه نویسی درسمن
در حال بررسی 0
4 سال 4 پاسخ ها 530 دیده شده