انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام چگونه بدنه متد $this->validate() را تغییر بدیم یا چیزی اضافه کنیم؟ در عکس ضمیمه شده چطور بجای 'required' خودمون یه دستور دیگه مثل gmail تعریف کنیم که وقتی کاربر ایمیلشو وارد کرد اگر جیمیل نبود خطا بده به کاربر. برای این کار ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 196 دیده شده

سوال
بعد از نصب کتابخانه matplotlib وقتی فراخوانی میکنم با این Error روبرو میشوم. ImportError: DLL load failed while importing ft2font: The specified module could not be found.   خیلی سرچ کردم الان بیش از ۴ ۵ روزه توی همه سایتهای خارجی رو گشتم ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 193 دیده شده

سوال
من از WPF سی شارپ استفاده میکنم میخواستم بعد از انجام آپدیت یا Insert دیتاگرید که رفرش میشه همون ردیفی رو انتخاب کنه که قبلش انتخاب کرده بود به عنوان مثال اگر ردیف شماره ۴۶ رو در دیتاگرید اصلاح کرده بود بعد از رفرش مجددا همون ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 134 دیده شده

سوال
سوال: برنامه ای که نام و شماره تلفن nشخص را از صفحه کلید دریافت کند. اول باید طول ارایه که n هست رو دریافت کنیم ولی بعدش دقیقا نمیدونم چجوری با حلقه و ارایه ورودیا رو دریافت کنم ممنون میشم یکی کد رو برام ...
1
1 سال 0 پاسخ ها 99 دیده شده

سوال
عرضم به حضورتان اینه که(من مثلا ۱۰ فیلم توی مسیر زیر /storage/emulated/film/  دارم حالا از این ۱۰ فیلم ۵ تاش خراب و ۵ تاش سالم هست  من میام این مسیر رو وارد لیست استرینگ میکنم و میخوام برنامه تشخیص بده ...
0
1 سال 0 پاسخ ها 109 دیده شده

سوال
سلام می خواهم از طریق لاراول با ftp در هاست دانلود عکس و فیلم بارگذاری کنم. سوالاتم : ۱-طبق مستندات خود لاراول پیش رفتم اطلاعات ذخیره می شود ولی در دایرکتوری که خودم  می خواهم ذخیره نمی شود مثلا در storage ذخیره می ...
0
1 سال 0 پاسخ ها 143 دیده شده

سوال
سلام من میخوام توی یک کمبوباکس از یک کوئری که دوتا ستون یکی نام و یکی کد برام برمیگردونه رو همزمان در یک کمبوباکس نشون بدم مثل عکس زیر اما وقتی کاربر یکی از آیتمن های این لیست کمبوباکس رو انتخاب کرد ...
0
12 ماه 0 پاسخ ها 112 دیده شده