انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
من Syntax و مثال های مربوط به دلیگیت رو توی اینترنت و ویدئو های آموزشی و کتاب سی شارپ هم دیدم چیزی که تقریبا متوجه شدم همون Pointer ها در C++/C هست و مثل یک نماینده برای توابع (متد ها) عمل میکنه , ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 158 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید به همه دوستان اسم این رویداد رو میخوام لطفا میخوام در صورت ورود یا تغییر متن در یک اینتری یک تابع رو فراخوان کنم رویداد "<key>" و "<leave>" رو تست کردم نشد ممنونم میشم راهنمایی کنید
0
2 سال 0 پاسخ ها 87 دیده شده

سوال
سلام. چرا با srcset من نمیتونم local path براش تعریف کنم و نمیشناسه. حتما باید لینک بهش بدم. راه حلی داره یا همینطوری هست؟ استاد هم local path تعریف کرده بود. من کدم با استاد فرقی نداره و برای من ...
0
1 سال 0 پاسخ ها 148 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
من زمانی که در ترمینال phpstorm مینویسم php artisan serve دیگه نمیزاره من به صفحه phpmyadmin دسترسی داشته باشم و خطای ۴۰۴ بهم میده
0
11 ماه 0 پاسخ ها 335 دیده شده

سوال
سلام به همگی دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه من ۳۴ سالمه و به تازگی دوره دات نت کور پیشرفته رو تموم کردم و میتونم بگم که توانایی انجام پروژه رو دارم. همچنین در حال یادگیری میکروسرویس ها و WEB API هستم. ...
0
10 ماه 0 پاسخ ها 125 دیده شده

سوال
سلام دوستان عبارت line*  در خط چهارم وline در خط پنجم   چه کار می کند و به چه معناست ؟تشکر n = int(input()) student_marks = {} for _ in range(n):     name , *line= input().split()     scores = list(map(float , line))     student_marks[name] = scores query_name = input()  
0
4 سال 0 پاسخ ها 293 دیده شده