انجمن برنامه نویسی درسمن

نظرسنجی
با سلام دوستان لطفا این کد رو trace کنید و نظرتون رو برام بفرستید برای طراحی خروجی میتوانید یه پیشنهاد بدید مثلا خروجی بصورت combobox ظاهر بشه؟ اینم بگم من تازه واردم [crayon-661edfb9ccf01793226415/]  
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 258 دیده شده

سوال
سلام دوستان ((highcaminput -lowcaminput)*(1.1/2) + closecaminput) قصدم اینه که closecaminputرو با نتیجه محاسبات قبلش جمع ببنده،ولی میزارتش کنارش(یعنی به عنوان یه رشته درنظرش میگیره و فقط کنار نتیجه محاسبات قبلی قرار میگیره)
0
3 سال 0 پاسخ ها 270 دیده شده

سوال
یک برنامه دارم که توش یه دو تا عدد به صورت راندم انتخاب میشن. حاصل تقسیم این دو ممکنه مختوم نباشه به خاطر همین می خوام چه مختوم باشه چه نباشه عدد صحیح و یک رقم اعشار رو نگه داره ...
در حال بررسی 0
3 سال 5 پاسخ ها 349 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که معدل ۵ نمره درسی یک دانشجو را محاسبه کند هر درس دارای واحد خاص خودش می باشد و تعداد واحد و تعداد درس از کاربرباید پرسیده شود وسپس معدل بر اساس تعداد درس و واحد های ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 932 دیده شده

سوال
سلام من یک برنامه دارم که در ضمیمه قرار میدم . قبلا این کد هارو رو برنامه های دیگه امتحان کردم مشکلی نداشتن اما حالا بدون اینکه اروری داشته باشم داده ها در دیتابیس که در خود سی شارپه ذخیره نمیشه و ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 279 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یک رشته را به عنوان ورودی دریافت کند و در رشته ی ورودی حروف “e” و “o” را با یکدیگر جایگزین کند. برای مثال اگر ورودی “hello, world” باشد در خروجی عبارت “holle, werld” را نمایش ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 334 دیده شده

سوال
یک کلاس با نام کتاب تعریف کنیم.این کلاس به عنوان ارگومان ورودی نام کتاب و نام نویسنده و تعداد کتاب فروخته شده و قیمت اصلی هر کتاب و قیمت فروش ان را دریافت کند.این کلاس حاوی متدی برای محاسبه سود ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 336 دیده شده