انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام دوستان خسته نباشید میخواستم زمان اجرای کل برنامه و زمان اجراش با چند thread رو حساب کنم اما نمیدونستم باید کد به کجا اضافه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید تموم کد برنامه: using System; using System.Collections.Generic; using System.ComponentModel; using System.Data; using System.Drawing; using System.Linq; using System.Text; using System.Threading.Tasks; using ...
0
8 ماه 0 پاسخ ها 55 دیده شده

سوال
سلام دوستان من ایلیام و ۱۴ سالم تقریبا  ۱ یا دو سال دارم برنامه نویسی کار می کنم از پایتون شروع کردم و بعد سراغ یونیتی رفتم کامل سی شارپ رو تموم کردم ولی الان هیچی ازش یادم  نیست بخاطر ...
0
5 ماه 0 پاسخ ها 46 دیده شده

سوال
با سلام من دارم یه نرم افزار می نویسیم که دیتابیسش احتمالا حجیم خواهد شد. حالا سوال من اینه که آیا وقتی دیتابیس ساخته و حجیم شد میتونم راحت روی اون تغییرات اعمال کنم؟ مثلا نوع یک فیلد را عوض ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 303 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
تابع زیر را در نظر بگیرید F(x)=x^2-x+1 ابتدا جوابها را با صفر و یک با شش بیت پیاده سازی کنید سپس هر سه عملگر انتخاب جهش تزویج را روی ان اعمال کنید و بگویید که تابع fitness چیست و چه کاربردی روی الگوریتم ژنتیک دارد ؟
2
2 سال 0 پاسخ ها 225 دیده شده

سوال
با سلام من کد زیر رو نوشتم [crayon-62fea40788ab8964074172/] که یه فرم تماس هست که میخوام اولین عنصر با کلاس h5 رو به صفحه اکشنش ارسال کنه اول اومدم عنصر اولی که h5 هست رو گرفتم و ریختم تو yy که تا اینجا درست کار ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 179 دیده شده