انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام میشه لظفا یکی تابع هارو در زبان برنامه نویسی جاوا تعریف کنه من تازه شروع به برنامه نویسی کردم ولی دزباره تابع ها عتلاعات زیادی نیافتم
0
3 سال 0 پاسخ ها 184 دیده شده

نظرسنجی
سلام دوستان ،من می‌خوام یک آرایه یک بعدی به طول دلخواه از ورودی گرفته و تعداد عناصر تکراری از هر کدام را مشخص کنند،لطفا راهنمایی کنید. نوشتن چه کدی باعث میشه عناصر تکراری مشخص بشند؟ با تشکر
0
2 سال 0 پاسخ ها 184 دیده شده

سوال
باسلام ببخشید که یه سوال خیلی کلی که خوش یه پروژه است میپرسم ولی واقعا گیرم داخل یک درایو ما ۳۰۰۰۰ پوشه داریم و داخل هر پوشه میانگین ۱۵ عکس دنبال راهی میگرم که یه فایل اکسل به برنامه بدم (توی ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 184 دیده شده

سوال
سلام. من یه فایلی دارم که قصد دارم اون رو ادیت کنم. اون یه فایل bin هست که یه دستگاه wifi رو به رو به روز میکنه.فایل آپدیتر. من نمیدونم چطور بازش کنم که نه حروف نامفهوم ببینم و نه فایل آسیب ببینه!
0
1 سال 0 پاسخ ها 184 دیده شده

نظرسنجی
سلام خدمت دوستان در نام گذاری پوشه ها چطور از بک اسلش استفاده میشه البته توی اینترنت سرچ کردم و روشی که توضیح داده شده بود عمل نکرد .که از طریق قسمت Run و بعد charmap وارد بشی و غیره... به پیوست تصویر ...
0

سوال
با سلام و خدا قوت من فایل css ایجاد کردم ولی متاسفانه سیستم نمیتونه فایل رو شناسایی کنه. توی vscod وقتی پسوند css. رو میزنم به جای فایل css یه علامن # میاره. حتی توی تنظیمات زدم نصب css ولی تاثیر نداشت. ممنون ...
در حال بررسی 0
10 ماه 2 پاسخ ها 184 دیده شده

سوال
سلام دوستان برای نوشتن دوتا برنامه زیر مشکل دارم میتونید کمک کنید؟ برنامه ها به زبان c هستند ۱٫برنامه ای بنویسید که یک رشته(جمله) را از کاربر دریافت کن سپس: ۱- طول رشته را مشخص کند ۲- یک کاراکتر را ...
0