انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
[crayon-660614ae2ef83795473234/] با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان؛ توی دوره‌ی دوم الگوریتم (جلسه سوم) آقای عباسی یه مسئله رو مطرح میکنن که در اون یه تعداد عدد گرفته میشه و در خروجی باید اعلام کنیم کدوم عدد بیشترین تکرار رو داشته و ...
حل شده 0
2 سال 2 پاسخ ها 230 دیده شده

سوال
باسلام و ادب دوست داشتم کدی بنویسم که مانند صفحه شطرنج در کنسول چاب شود ولی نتوانستم.یک شخصی زد ولی من میخواستم استادی به من توضیح دهد package test; import java.io.IOException; import java.util.Scanner; public class Main { public static final class Place { boolean isLight=false; } public static ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 230 دیده شده

سوال
سلام بنده یک قالب وبسایت طراحی کردم که این قالب یک صفحه بیشتر نداره و یه محصولی هست که قراره به فروش برسه . یک دکمه خرید در انتهای صفحه هست که کاربر وقتی روی اون کلیک میکنه باید وارد ...
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 229 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید من در این عکس قسمت هدرشو انجام دادم میخوام وسطش و فوترش درست کنم اما هرکاری میکنم ابعادش درست در نمیاد اگه یک لطفی کنید کده قسمت وسط و فوترشو به من بدید خیلی ممنون میشم
0
3 سال 0 پاسخ ها 229 دیده شده

سوال
چگونه میتوان کدهای نوشته شده در داخل توابع Builtin در پایتون را مشاهده کرد ؟ به طور مثال چطور میشه کدهای داخل تابع ()print یا ()input را مشاهده کرد ؟ آیا امکان پذیر هست ؟ آیا این توابع به صورت OpenSource و ...
حل شده 2
2 سال 3 پاسخ ها 228 دیده شده

سوال
سلام بعد از نصب نرم افزار suitecrm روی دامنه crm.noafarinan.com نمایش سایت به درستی انجام نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید.  
0
3 سال 0 پاسخ ها 228 دیده شده

سوال
سلام من میخواهم دو عدد textbox داشته باشم داخل txt1 یک id دریافت کنه و به محض اینکه خارج از کادر txt کلیک شد از داخل پایگاه داده username شخصی که id اون رو وارد کردم داخل txt2 نمایش بده ممنون!
0
3 سال 0 پاسخ ها 228 دیده شده

سوال
سلام وقتتون بخیر سیستم من ۳۲ بیتی هست. برنامه ای نوشتمو نسخه setup هم گرفتم، روی سیستمم اجرا میشه ولی وقتی میخوام روی سیستم ۶۴ بیتی اجراش کنم به بانک اطلاعاتیم وصل نمیشه بانک اطلاعاتیم sql express 2012 هستش. اول که بانک ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 228 دیده شده