انجمن برنامه نویسی درسمن

نظرسنجی
سلام آیا وارد شدن به حوزه برنامه نویسی نرم افزارهای مالی، در سطح بالا (ثبت شرکت، استخدام نیرو، گسترش حوزه فعالیت درسطح کشور و جذب مشتریان زیاد) توجیه اقتصادی دارد یا خیر و چگونه می توانم تحقیقات صحیحی در این ...
0
4 هفته 0 پاسخ ها 11 دیده شده

سوال
در کنترلر: public IList GetCompanyByidScope() { CompanyEntities db = new CompanyEntities(); int id = (int)(TempData["td-idScope"]); var result = (from c in DataBase.dbEntity.Company_T join ss in DataBase.dbEntity.Scope_T on c.idScope equals ss.idScope where c.idScope == id select new {c.idCompany,c.idScope,c.idWebStore,c.logoCompany, c.mobileAdministrator,c.nameCompany,c.phoneCompany, c.webSiteAddressCompany,c.addressCompany,c.administratorCompany, c.emailCompany,c.establishedYearCompany ,ss.nameScope,ss.descriptScope }).ToList(); TempData["td-idScope"] = result; return result; } در view: Html.Action("GetCompanyByidScope", "Home"); IList co = (IList)(TempData["td-idScope"]);
0
1 هفته 0 پاسخ ها 8 دیده شده

سوال
آقا سلام من تازه وارد حوزه ربات نویسی شدم(برنامه نویس نیستم و جهت سرگرمی یه کارایی میکنم). ببینید من با کمک یه ویدیو ربات نوشتم (با زبان پایتون در محیط PyCharm) دقیقا هم مثل همون ویدیو نوشتم ولی به یه سری ...
0
7 روز 0 پاسخ ها 7 دیده شده

سوال
سلام من ادوب کانکت رو نصب کردم و فایرفال های سرور هم خاموش کردم ولی نمی دونم چرا نمی تونم وارد کلاس بشم نه توی آپ و نه توی مرورگر قابلیت html5 هم فعال هست وقتی می خواهم وارد بشم این ارور ...
0
2 هفته 0 پاسخ ها 7 دیده شده

سوال
سلام دوستان ، ی سوال داشتم خدمتتون ، من می خوام برنامه بنویسم که ترکیبی از چند زبان برنامه نویسی باشه ، مثلا ادیتور vim با چندین زبان به صورت ترکیبی نوشته شده است یا خیلی از نرم افزار های دیگه سوالم اینه ...
0
2 هفته 0 پاسخ ها 7 دیده شده

سوال
سلام هنگام استفاده از کلید واژه extern یک مشکلی دارم از این قبیل که یک تابعی را در فایلی  ضمیمه شده (slave) قرار می دهم و ان تابع را درون فایل master با کلید واژه extern تعریف می کنم اما ...
0
6 روز 0 پاسخ ها 5 دیده شده

Sorry it's a private question.