انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام من موقعی که میخواهم برنامه eclipse را نصب کنم ارور میده که ماشین مجازی جاوا در دسترس نیست(فایل jdk وjre هم سالم هستند و غیر از این هیچ مشکل دیگه ای نبود.)لطفامشکل رابگین.
0
3 سال 0 پاسخ ها 237 دیده شده

سوال
سلام بچه ها، کسی می دونه چجوری میتونم یه سایت زیبا طراحی کنم؟ می خوام هم متفاوت باشه و هم ساده و شیک باشه کسی اینجا تا حالا سایت طراحی کرده؟ میدونید چه اصولی باید رعایت بشه؟
0
4 سال 0 پاسخ ها 236 دیده شده

سوال
سلام من یک Api نوشتم و یک تابعی توی برنامه وجود داره که ۱۰ تا پارامتر میخواد. این ۱۰ تا پارامتر رو باید از طریق url دریافت کنم ولی اینکار باعث طولانی شدن url  میشه و اصلا نمیدونم روش استانداردیه یا نه؟ به جز  ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 236 دیده شده

سوال
پروژه برنامه نویسی بازی X , O هست البته من نوشتم اما مشکلی که داره اینه ک نمیتونم این امکان رو بزارم که بازی ۴ مرحله انجام بشه یعنی همون برنامه که نوشتم ۴ مرحله تکرار بشه
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 235 دیده شده

سوال
برنامه ‌ ای‌که‌شماره‌کارمندی،‌ساعت‌کارکرد‌و‌دستمزد‌ساعتی‌کارکنان‌موسسه ای‌را‌ خوانده،‌حقوق‌ ‌ آنها‌ ‌ را‌محاسبه‌میکند‌.اگر‌کارمندی‌بیشتر  ‌از‌‌۳۱ساعت‌کارکرده‌ ‌ باشد، ‌اضافه ‌ کار ‌به ‌او ‌تعلق ‌میگیرد. ‌به ‌ازای ‌هر ‌ساعت ‌کاری ۳/۲ ‌دستمزد ‌ساعتی‌‌ به عنوان‌ ‌ اضافه ‌ کاری‌پرداخت‌میشود.
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 234 دیده شده