سوال
سلام من درحال ظراحی یک بات هستم میخواهم وقتی ادمین کلمه (یادبگیر سلام:علیک) یک دستور اضافه شود که اگر کسی گفت سلام ربات پاسخ دهد علیک و در کد ها کد elif msg.get("text").startswith("سلام"): try: bot.sendMessage(target, "علیک", message_id=msg.get("message_id")) except: print("err answer hay") اضافه شود راهنایی لظفا
در حال بررسی 1
2 سال 1 پاسخ 202 دیده شده

سوال
سلام دوستان میخوام ی برنامه بنویسم که هر یک از اعداد ۱ تا ۱۰۰ رو روی کنسول چاپ کنه هر نخ دادای ی شماره هس و هنگام چاپ اعداد شماره خود را چاپ میکنه تا مشخص بشه کدوم نخ(thread) عدد ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 291 دیده شده

سوال
سلام دوستان وقت بخیر ؛ برنامه ای رو دارم که در اون متغیر های متنی با اسم مشابه و تعداد بالا تعبیه شدن؛ و فقط شماره شون فرق داره! مثلا earth1 و earth2 تا earth 333! میخواستم یه حلقه شرطی ...
در حال بررسی 0
9 ماه 1 پاسخ 151 دیده شده

سوال
سلام در برنامه mvc چگونه می توانم داخل یک lable ساعت سرور را بصورت آنلاین(ثانیه به ثانیه شمارنده ثانیه و ... تغییر کند) نمایش بدهم بدون انکه صفحه رفرش شود باتشکر
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 402 دیده شده

سوال
سلام چطور می شه یک صفحه html رو به صورت تمام صفحه قرار داد، به صورتی که با اسکرول نیز جا به جا نشه و همیشه ثابت بمونه. در ضمن برام مهمه که تو مرورگرهای مختلف هم عکس العمل مشابهی داشته باشه.
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 413 دیده شده

سوال
سلام به مهندسین عزیز. یک برنامه میخواستم بنویسم که یک رشته به طول ۱۰ کارکتر از aتا z تولید کنه و داخل یک TextView نمایش بده بعد کاربر از طریق یک EditText باید اون رشته رو درست تایپ کنه . ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 279 دیده شده

سوال
چطور کد جاوایی که با کلاس ها و آی دی ها عمل می کنند را در وردپرس انجام دهم؟ کد زیر نیاز به یک کلاس مشخص دارد ، اما ورد پرس برای هر img یک کلاص اختصاصی قرار می دهد. [crayon-6628b0de0bc30186880449/]  
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 458 دیده شده