سوال
سلام ممنون میشم برنامه زیر را برام بنویسید . برنامهای‌که‌کلاس‌‌Circleرا‌طوری‌تغییر‌میدهد‌تا‌دو‌سازنده‌داشته‌باشد‌.سازنده‌اول‌،سازنده‌پیشی فرض‌را‌ پیادهسازی‌می کند‌. و‌سازنده‌دوم‌شعاع‌دایره‌را‌به عنوان‌پارامتر‌دریافت‌میکند‌و‌ در‌فیلد‌شعاع‌(‌)rقرار‌میدهد. سپس در دوتابع برای محاسبه مساحت و محیط بنویسید و در اخر در تابع main  یک شعاع از کاربر بگیرد و محیط و ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 190 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یگ عدد صحیح را که تعداد ارقامش نامشخص است از کاربر گرفته و هر رقم را به تعداد ان رقم چاپ کند
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 315 دیده شده

سوال
سلام خدمت دوستان عزیز و با تشکر از سایت فوق لعاده درسمن برای تولید دوره ها و محتویات جذاب برای دانشجویان و علاقه مندان . من ترم ۱ مهندسی کامپیوتر هستم و علاقه مند به حوزه فرانت اند و طراحی سایت ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 153 دیده شده

سوال
سلام اگه میتوانید راهنمایی کنید : یک برنامه به زبان سی پلاس پلاس  که یک عبارت محاسباتی از کاربر بگیره مثل ( a+b-c/a+d)  و بعد از ان مقدار متغیر ها را  هم از کاربر دریافت کنه و عبارت رو محاسبه کنه ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 153 دیده شده

سوال
باسلام ببخشید که یه سوال خیلی کلی که خوش یه پروژه است میپرسم ولی واقعا گیرم داخل یک درایو ما ۳۰۰۰۰ پوشه داریم و داخل هر پوشه میانگین ۱۵ عکس دنبال راهی میگرم که یه فایل اکسل به برنامه بدم (توی ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 184 دیده شده

سوال
سلام من به فایل اکسل رو در پایتون فراخوان کرده ام .یک ستون جنسیت دارم .که مقادیر صفر و یک گرفته است .میخواهم دستوری داشته باشم که هر کجا صفر بود mail و هر جا یک بود femail بگذارم .خیلی ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 113 دیده شده

سوال
سلام من میخوام تو کامل کردن این کد کمکم کنید این کد یک چت کوچک است سرور: from socket import * import threading ip = "192.168.9.26" port = 1542 tcp = socket(AF_INET, SOCK_STREAM) tcp.bind((ip,port)) tcp.listen() client , addr = tcp.accept() def give(): print(client.recv(1024).decode()) def send(): msg = input("").encode() client.sendall(msg) while True: t1 = threading.Thread(target=give) t2 = threading.Thread(target=send) t1.start() t2.start() کلاینت: from socket import ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 113 دیده شده

سوال
یک آرایه از جنس رشته داریم ودرون ان را پر کرده ایم حال میخواهیم از کاربر رشته ای را بگیریم و ان را با اولین رشته درون ارایه مقایسه کند که ببیند ایا باهم برابر هستند یا نه؟ واین کار ...
در حال بررسی 0
11 ماه 1 پاسخ 121 دیده شده